דמיון מודרך

במהלך חיינו אנו צוברים חוויות רבות, בחלקן יפות וטובות ובחלקן פוגעות ומכאיבות ריגשית. כדי להמשיך את חיינו הלאה, אנו דוחקים אותן לתת ההכרה שלנו.
לא תמיד אנו מבינים את פחדינו, כעסינו, חוסר הביטחון שלנו וחוסר יכולתנו להתחיל דברים חדשים. אחת הדרכים היעילות והטובות להשתחרר מהשפעתן של חוויות בלתי נעימות אלה, המשפיעות על התפקוד והתנהגות בחיי היום יום מהיכולות המוגבלות שלנו שמקורן בתת מודע שלנו, היא דרך שחרור על ידי הפעלת דמיון – דמיון מודרך.
בדמיון מודרך אנו יכולים להעלות אל ההכרה את מקור הבעיות, ולפתור אותן.וזהו חלק קטן מהיכולות של הדמיון המודרך.

מהו דמיון מודרך?

דמיון מודרך עוזר לנו ליצור מחדש, בעזרת הדמיון אנחנו מתחברים לעצמנו, לומדים לאחד את הגוף לנפש,לאחד בין הפיזי למנטלי,אנחנו לומדים לחלום בהקיץ, להתקדם מעבר ליכולות הפיזיות והרוחניות שבנו, להתחבר לדרכי חשיבה אינטואיטיביות,לחוות דרכים חדשות לעשיה ושינוי, למצוא פתרון לבעיות שנראו לנו חסרות פתרון.
הדמיה מודרכת היא הכלי שמשמש אותנו ליצירת קשר עם המציאות הפנימית שלנו. התנסות מעשית מתקימת בזמן חלומות צלולים,בזמן בשינה, מי שמכיר את הריפוי בדמיון מודרך(ראה מרפאה פנימית) לומד בקלות להשתמש בדרך זו לצרכיו הרפואיים.

מחקרים בהיפנוזה מראים באופן ישיר את השפעת הגוף על הנפש ולהפך. הרפואה המערבית מסרבת לקבל את הרעיון שהנפש יכולה להשפיע על הגוף, תרופות הרגעה, שינה,ותרופות נגד דיכאון הן דוגמאות לפתרון קל.אך לא תמיד זה הפתרון הפתרון טמון בנו וביכולת שלנו לשנות על ידי דמיון מודרך.
הדימיון המודרך הוא לא תחליף לרופא, אלא שיטה נוספת להשתתפות בריפוי עצמנו ומניעת מחלות, דיכאונות, ירידה אנרגטית ועוד.

הדימיון.

הדמיון המודרך משמש לנו ככלי שבעזרתו אנחנו יכולים להתחבר אל התת מודע שלנו. זוהי שפה מנטלית רבת עוצמה, המכוונת את המחשבות שהן הבסיס של המציאות הפיזית שלנו.
למעשה אנו משתמשים בכלי זה כל הזמן – אנחנו מדמיינים מה יקרה אם דבר זה או אחר יתרחש, טכניקת הדמיון משמשת אותנו בטיבעיות בחיי היום יום באופן בלתי מודע .
כאשר אנו במצב רגשי שלילי ולא מודע, אנו עלולים לגרום לעצמנו נזק, מאחר ואנו בונים בדמיוננו מצבים שליליים הנובעים מקנאה, אנוכיות,כעס וכדומה, ובעצם להכניס לחיי היום יום שלנו מצבים ותחושות שליליות שיגרמו לרוב לירידה משמותית באנרגיות וחסימה בהיתקדמות הכללית. לכן חשוב מאוד לדעת להשתמש בדמיון ולטפל במצבים אלה.
באפרותנו לטפל כמעט בכל בעיה פיזית או מחלה(ראה מרפאה פנימית) בעזרת הדמיון המודרך באפשרותנו לטפל ולעזור גם פיזית לאחרים על ידי שליחת אנרגיות חיוביות לנקודות ספציפיות בגופם
או אל ההילה הסובבת אותם לשם עזרה וטיפול רוחי.