המטוטלת

אומנות חיזוי עתיקה בעזרת חפץ הקשור לחוט אשר מחזיקים אותו בין האצבעות, שואלים שאלה והמטוטלת נעה ימינה שמאלה או בתנועות סיבוביות ובכך מקבלים את התשובה. את המטוטלת יש להעביר מעל לגוף האדם, כשר עושים אבחונים בריאותיים, או מעל גבי חפץ או תמונה. העיסוק במטוטלת היה מקובל בהתחלה לאיתור נעדרים, או לאיתור מינרלים מעל גבי מפות של השטח, לאבחונים בריאותיים החלה המטוטלת לשמש מאוחר יותר. אין מידע מדויק לגבי תחילת האבחונים בעזרת המטוטלת כיום נושא זה פתוח לשאלות רבות הנשאלות כמו חיזוי אופי, גורלות ועתידות, שיטה שהתבררה כמדויקת מאוד כאשר מדיום שואל את השאלות, ואוחז במטוטלת.
המטוטלת אינה נותנת לך את התשובות של הכן ולא, אלה האינטליגנציה הפנימית הגבוהה או הישות הרוחנית שלך אשר יוצרת קשר באמצעות מערכת העצבים, אשר מעבירה לך את האותות. המטוטלת רק משמשת כמתרגמת של האותות, אשר מתקבלים בתת מודע שלך ומעבירה אותם אל ההכרה. מדיום המשתמש בשיטה זו,לא רק מקבל את התשובה החיובית או השלילית אלא מרגיש את העוצמה והויברציות באצבעות ידיו. כלומר כאשר המאבחן מחזיק את המטוטלת מעל אדם, או חפץ מסוים, הוא מודד את התגובות בין שדה כוח נתון לבין מערכת העצבים שלו עצמו.

כיצד אם כן ניתן להסביר תופעה זאת של "טלה-רדיסטיזיה"? כלומר חיזוי מרחוק מעזרת מטוטלת.
בצורה פשוטה נדמה את זאת לקליטה רדיו המדיום בעל הכישורים הנכונים יכול לדמות את את המקום או העצם הנבדק ואז נוצרת ויברציה בין הדימוי,המדיום והמטוטלת. מומלץ ,להשתמש בחפצים, תמונות מפות או כל דבר שיכול לקשר את הבדיקה או האבחון.

הכנת מטוטלת:

מטוטלות יכולות להיות מיוצרות מכל חומר כמעט.
היא יכולה להיות עשויה: עץ, מתכת, זכוכית,מתכות,אבני חן כקריסטל,ועוד. מטוטלת פופולרית מתוצרת בית, ניתן להכין על ידי פקק שעם (מבקבוק יין) ולתקוע במרכזו מחט עם חוט. לחדד מעט את הקצה.מומלץ חוט שחור או אדום. המטוטלת עשויה מחומרים שונים משמשת למטרות שונות מטוטלת המתכת משמשת לגילוי מחצבים מאחר והיא רגישה לזרמים חשמליים וקוסמיים מטוטלת העץ משמשת לזיהוי אנרגיות האדם,ותהייה יעילה לבדיקת גוף האדם וזיהוי בעיות אנרגטיות שונות. או בעיות פיזיות ומחלות אברים מטוטלת הקריסטל והקוורץ הם האולטימטיביות,ויכולות לשמש לכל המטרות בצורה יעילה ביותר בעיקר למציאת נעדרים על פי תמונה ומפה,אבחון גוף האדם.ולכל השאלות הישירות של כן ולא.
למטוטלת צורות שונות. אין חשיבות לצורה מסויימת.יש מטוטלות עגולות, מאורכות, טבעתיות ועוד ועוד.
הדבר החשוב ביותר הוא שלמטוטלת תהיה צורה סימטרית.