חלום נבואי

מהו חלום נבואי:

אספר לכם את אחד המקרים שנעזרתי בחלום לאחרונה:

קיבלתי מתנה מחזיק מפתחות עם תליון בצורה מסכה של אינדיאני מחזיק מפתחות מאד יפה שהיה בכיסי מבלי שצירפתי אליו מפתח. החשוב הוא שבמחזיק המפתחות היה הדמות של האינדיאני – דמות מאד מיוחדת. באחד הימים גיליתי שמחזיק המפתחות אבד לי. חיפשתי בכל פינות הבית ובכל המקומות ההגיוניים שניתן לאבד מחזיק מפתחות אך כלום לא עזר, לא הצלחתי למצוא את מחזיק המפתחות.
במשך כשבוע הטרידה אותי המחשבה כיצד אבד לי מחזיק המפתחות, דבר שכל כך רציתי בו. לאחר שהתייאשתי מלחפש החלטתי לפנות אל המיסטיקה.
הדבר הראשון שעשיתי הוא הניסיון לאיתור מחזיק המפתחות דרך חלום. בלילה לפני שהלכתי לישון ישבתי על פינת המיטה עשיתי מדיטציה של כ – 10 דקות. ולאורך כל המדיטציה העלתי את הדמות של מחזיק המפתחות מול עיני. לאחר מכן הלכתי לישון במחשבה היכן מחזיק המפתחות ?

באותו לילה חלמתי שאני ניגש אל מכונת הכביסה אשר נמצאת במחסן מחוץ לבית. מוזיז את מכונת הכביסה ומוציא מאחוריה את מחזיק המפתחות. בבוקר כאשר התעוררתי הדבר הראשון שעשיתי הוא לגשת אל המחסן כמובן. הוזזתי את מכונות הכביסה והוצאתי מאחוריה את מחזיק המפתחות. אכן הוא היה שם. יכולת זו נחשבת ליכולת נבואית לקבלת תשובות דרך החלום. את היכולת הזו יש לכולנו לאחדים היא מפותחת יותר ולאחרים פחות. כל שעלינו לעשות הוא לתרגל עד שמגיעים למצב של שליטה בשאלות וקבלת תשובות דרך החלום.

ישנם מספר הסברים לתופעה זו בספר חושים נסתרים