חלומות נפוצים

חלומות נפוצים

ישנם מספר מאוד נפוץ של חלומות החוזרים על עצמן ומופיעים אצל מספר רב של אנשים חלומות הם בדרך כלל הרצונות, הפחדים התסכולים וכל הדברים המודחקים של אותו אדם חשוב לזכור כי כאשר אנו חולמים התת מודע מנסה לעורר את תשומת הלב שלנו ורצוי כי לא נתנגד לחלום, עלינו לזהות את הדמויות או הסימנים המופיעים בחלום לקבל אותם בהבנה ולא בפחד.

סוגי חלומות:

חלום בלהה  – אותו חלום מפחיד חסר הגיון או משהו שאותו הדחקנו ומשפיע עלינו בצורה שלילית אנו זוכרים את החלום הרע ובדרך כלל גם מתעוררים ממנו בבהלה או בפחד או עם זיעה קרה.
דוגמא: אדם שחולם כי חיה נושכת אותו בצוואר, הנשיכה הייתה ממש מוחשית עד כדי כך שכל פעם היה מתעורר בבהלה, כשהוא ניתח את החלום הוא הבין שהחיה היא הדימוי והחשש שמייצגת את עצמו והצוואר מבטא את אי היכולת שלו לבטא את עצמו כמו שהיה רוצה או צריך דבר שגורם להרס עצמי,לאחר שהבין את המשמעות ופתר את בעיית נעלם החלום ולא הופיע שוב.

חלום מיני- ישנם מספר רב של חלומות על מין בדרך כלל חלומות אלו מצביעים על צורך לאזן את הזכר והנקבה שנמצאים בכל אדם, קיים מגע מיני בחלום שמייצג מיזוג של אנרגיות שלילי וחיובי.מגע עם אדם שלא מכירים -אשר המגע הוא מין עם זכר מיזוג האנרגיות הזכיות בתוכנו מתמזגות כאשר המגע הוא עם אישה המיזוג הוא עם אנרגיות נקביות .
מגע עם אדם שמכירים – כאשר חולמים עם אדם מסוים שאותו אנו מכירים אנו מכניסים פנימה את תכונות העצמי שאתם מקשרים לאותו אדם מסוים, ללא קשר למיניותכם.
מגע עם בן משפחה – אם המגע הוא עם אב או אם פירוש מיזוג התכונות המטפחות, חכמות יותר של העצמי הזכרי או הנקבי, במגע עם בן או בת פירושו אינטגרציה של התוכנות היותר ילדותיות או צעירות על העצמי
מגע מיני עם אורגזמה – מצביע על רצון לשחרר ולאזן אנרגיה פיסית זוהי דרכו של הגוף להשיב לעצמו שיווי משקל והאיזון האנרגטי.

חלומות של כיוונים- הכיוון של ההליכה או הנסיעה מראה לנו אם אנו בכיוון הנכון או בנסיגה.
לדוגמא: כיוון עליה – טיפוס על הר או מדרגות אתם מתקדמים בכיוון הנכון
כיוון ירידה – הדרך שלכם שגויה,יש לבדוק את המהלכים היום יומיים
עולים ויורדים – האנרגיה שלכם מפוזרת יש צורך להתרכז
הליכה ימינה – אתם הולכים בעקבות האינטואיציה והתחושות שלכם
הליכה שמאלה – אתם הולכים בעקבות ההגיון ומחשבה קרה.

חלומות על ריחוף – חלומות אלו מתפרשים בדרך כלל שאתם נמצאים בצורה מודעת מחוץ לגוף אם אתם יכולים להיות בשליטה על החלום אתם חופשיים ללכת לאן שאתם רוצים אתם יכולים לעבור בין ממדים או לחשוב על מקום כלשהו ולהיות שם.
אם אתם עפים ואז מאבדים גובה או עומדים להתרסק – פירוש הדבר שאתם מפחדים לחקור ולהתקדם יותר ולפרוץ גבולות.

חלומות שחוזרים על עצמם- אלה חלומות בעלי מסר שאנו לא מצליחים להבין, הם יכולים להיות חלומות מפחידים שפירושם חוסר התמודדות עם מצב מסוים או חלומות על חומות שמצביע על מגבלה אותה כפינו על עצמנו, חלום שחוזר על עצמו,רצוי להתמודד ולהבין אותו על מנת שלא יחזור על עצמו.

חלומות על נחשים- חלום מאד נפוץ של אנשים שחולמים על נחשים,

חלומות על שירותים- חלומות אלו מיצגים את האופן שאנו מטפלים בזבל הפנימי שלנו,

חלומות על דם ורצח- דם בחלום פירושו איבוד אנרגיה,

חלומות על מוות- מוות פירושו קץ למשהו ישן והתחלה למשהו חדש,

חלומות על רדיפה ובריחה- מישהו רודף אחרכם בחלום או שאתם מנסים לברוח פירוש הדבר.