חשיבה חיובית

השפעתה של המחשבה החיובית

מחשבות אוהבות חיוניות לבריאות, ריפוי והצלחה כללית בחיים.
כולכם בוודאי שמעתם כבר בעבר דיבורים על חשיבה חיובית וכוחה הרב של המחשבה, על נבואה שמגשימה את עצמה ועוד ועוד תיאוריות הקשורות במחשבה. לחשיבה חיובית יכולת ריפוי ידועה, גם בקרב הקהילה הרפואית הקונבנציונלית. היא קיימת מראשית ההיסטוריה האנושית, בכל חברה ובכל תרבות שהייתה קיימת על פני האדמה. החשיבה החיובית מטפלת בגוף הפיזי, האתרי, האסטרלי, האמוציונאלי והמנטאלי. אתם עשויים להרגיש שחשיבת מחשבה חיובית אינה יכולה בשום אופן לשנות את חייכם, אולם כמה פעמים שבתם וחזרתם על מחשבה שלילית ביחס לעצמכם, עד שזו הפכה לבסוף לאמיתית לגביכם? אז מדוע לא לשנות מחשבות שליליות אלו למחשבות חיוביות?
ניתן להשוות בין הצהרות חיוביות לבין זריעת זרע: אינכם פשוט טומנים את הזרע ולמחרת זוכים בפרח יפיפה, זה דורש זמן. ראשית עליכם להשקות את הזרע ולהזינו ולוודא שהוא בטוח מכל פגע. אותו הדבר נכון גם לגבי הצהרות חיוביות. אתם עשויים שלא לראות שינויים באופן מיידי, אולם בעזרת הזנה ועידוד מספיקים, תוכלו לשנות את דרך החשיבה השלילית הישנה שלכם ולהתבונן באור חדש וחיובי. הנפש ניזונה מהצהרות חיוביות וקמלה לשמע הצהרות שליליות. במיוחד בתקופה המתוחה שבה אנו שרויים, עלינו להכניס הצהרות חיוביות לחיינו, לראשינו ונשמתנו. שינוי דפוס חשיבה, שינוי אורח חיים, שינוי דפוס אכילה, שינויי התנהגות וכד'…
מטרתי בין היתר, להעלות את מודעות לתחומים שונים בחיים, לדוגמא: עד כה הלכתם בדרך מסוימת, אתם חולים פיזית, מתוסכלים ומדוכאים, למה לא לבחור דרך חדשה? דרך עוקפת לקודמתה? מדוע להשאר תקועים באותה נקודה? חשיבה חיובית נותנת כלים מדהימים להתמודדות עם שינויים, להצלחה של שינויים, לעבודת מודעות, לתחושה של שלמות ומלאות.
חשיבה חיובית זו דרך חיים! במשך הזמן תתחילו לראות כיצד חייכם פונים בכיוונים חדשים ותקצרו את היבול השופע ממנו. חשיבה חיובית היא שיטת ריפוי וחיזוק הגוף בעזרת אנרגיה נפשית. אנו נוטים, בעולמנו, לטפח את עצמנו חיצונית על ידי איפור, בשמים, משחות פלא למיניהן, הכל טוב, יפה ואפקטיבי, אך מדי פעם אנו זקוקים גם לניקוי פנימי: ניקוי ההילה, החדרת אנרגיה חיובית ואור ואיזון מרכזי האנרגיה. אין די מילים לתאר את ההרגשה של אדם שעבר לחשיבה חיובית בחיי היום יום, אך זו מעין תחושה של טוהר פנימי וחיצוני, שלמות פיזית – נפשית – רוחנית – אנרגטית, אופטימית וחיובית.
כל שעלינו לעשות הוא לחפש ללא לאות את הדברים החיוביים שסביבנו, ישנם הרבה יותר ממה שאנו יכולים לדמיין, הרי כבר אמרו חכמים שבכל רע יש גם טוב וזה מה שעלינו לראות, את הטוב בכל רע..