מורה נבוכים

כפי שד"ר בוהק וד"ר מטרס ציינו, ידע בכתיבת קמעות נאגר לאורך השנים, ונאגד לספרי ידע המתפרסמים מפעם לפעם

במהדורות מחודשות. "שלא נדע מצרות" – מפרי ידיו של יצחק מזרחי, מיסטיקן ומומחה לכתיבת קמעות חותמי שלמה, מאגד את הידע הרחב של הכתבים העתיקים והמסורת שבעל פה העוברים מדור לדור. מזרחי הוא דור רביעי למשפחה יוצאי מרוקו: "אני בן זכר שביעי במשפחה ולפי הרמב"ם בן שביעי ניחן בסגולות מיוחדות. באים אלי אנשים במצוקה ללא הבדל דתי או עדתי, על מנת שאכתוב עבורם קמע שיעזור להם לשנות את ההווה שלהם – למרות ש'הכל צפוי'.
"אני מתמחה בכתיבת מגילת חותמי שלמה, המשמשת כקמע להצלחה בכל תחומי החיים: החל מפרנסה ועד לפריון ולזוגיות טובה. המגילה כוללת צורות גיאומטריות, פסוקים וסמלים המיוחסים לשלמה המלך החכם באדם. האגדה הערבית מספרת כי לשלמה המלך היתה טבעת חותם חרותה בשמו האמיתי של אלוהים. חצי מהטבעת היה עשוי מנחושת שסימלה שליטה על השדים הטובים, והחצי השני עשוי מנחושת שסימלה שליטה על השדים הרעים".

וכיצד אתה מכין את הקמעות?
"הקמעות תמיד נכתבים באופן אישי, כך שכלול בהם שם הפונה והשם של אמו", מספר מזרחי, "בנוסף, כללי ההכנה משתנים לאור המטרה עבורה נכתב הקמע. כך למשל, ההכנה לכתיבת קמע לבריאות כוללת רחצה וניקוי ציפורניים, וישנם מועדי כתיבה שונים לכל מטרה. ישנם מקרים שהקמע עשה את תפקידו, כמו במקרה של אישה שנשאה עימה קמע לפריון ונכנסה להריון, ובמקרה כזה הקמע יוחזר אלי. הבעיות הנפוצות ביותר שלשמן מגיעים אלי אנשים הן: זוגיות ומציאת בן זוג, שמירה על מסגרת המשפחה, בריאות ופרנסה. קודם כל אני מבין את מקור המצוקה שסיבותיה יכולות להיות עין הרע, חסימה או סתם תקופה לא טובה, ולאחר מכן אני מכין קמע לפתרון ייחודי. הקמע הכתוב הוא נצחי, והפנייה בתחינה או בדרישה לנשמות ולישויות הסובבות אותנו, היא הכוח של הקמע".

קמעות תוצרת בית

אנחנו שוטפים את הרצפה כדי שהבית שלנו יהיה נקי מלכלוך, אך כיצד "נשטוף" את הבית מאנרגיות שליליות? להלן טיפים להכנת קמעות באופן עצמאי מאת המיסטיקן יצחק מזרחי

השגת שלום ושלווה בין בני הבית

לוקחים מטפחת לבנה וכותבים עליה את שמות האנשים המתגוררים בבית לפי סדר הגילאים מהגדול לקטן. מסכמים את המספרים המרכיבים את תאריך הלידה של כל אחד מיושבי הבית, כשהמספר הסופי, שהוא ספרה בודדת, הוא מספר המזל שלו, לדוגמה: תאריך הלידה הוא 20.11.1974, 4+7+9+1+1+1+2=25, 5+2=7. 7 הוא מספר המזל. מתחת לכל שם, כותבים את מספר המזל, ולאחר מכן מסכמים את מספרי המזל של כל בני הבית, כשהמספר הסופי, שהוא ספרה בודדת, הוא מספר המזל של הבית, וגם אותו רושמים על המטפחת. לוקחים מעט גרגירי סוכר וגרגירי אורז, שמים אותם בתוך המטפחת, צוררים בצרור וקושרים את המשפט בחוט אדום. שמים את הקמע מתחת למזרן של כל אחד מבני הבית, במשך מספר הימים שאותם מסמל מספר המזל של הבית, לדוגמה: מספר המזל יצא שש, אז שמים אותו שישה ימים לכל בן בית. העברת הצרור היא לפי סדר הגילאים מהגדול לקטן.

הידוק קשר בין בני זוג

לוקחים ביצה וכותבים עליה בטוש את שם בני הזוג ושם האם, לדוגמה רחל בת שושנה ורונן בן אביבה. שמים את הביצה במשך הלילה מתחת למיטתם של הזוג, ולמחרת בבוקר שוברים את הביצה בפתח הבית. קמע זה מסיר עין הרע, קללות ואנרגיות שליליות שקיימות בין בני הזוג ומוביל להידוק הקשר.

טיהור הבית

מדליקים נר לבן ליד הכיור ומשאירים את הברז פתוח כשזרם המים חלש מאוד עד כדי טפטוף. כשהנר נגמר יש לסגור את הברז. פעולה זו יש לעשות במשך 21 יום, בכל יום נר אחד. לאחר 21 יום הבית מטוהר מאנרגיות שליליות, ויופחתו הלחצים והמתחים.