מחזיר אהבות אבודות

מתוך אתר גלובוס 12.06.2014:

שברו לכם את הלב? לכו למזרחי שמחזיר אהבות

בישראל לא חסרים מיסטיקנים ורבנים שיסכימו, תמורת סכום כסף לא מבוטל, לקרוא בכוכבים, לתת ברכות, לנבא עתידות ולהשפיע על הגורל. אבל מעטים מהם, אם בכלל, יתיימרו להחזיר את הגלגל אחורה. יצחק מזרחי מציע בדיוק את זה, במישור הרומנטי לפחות: לפרנסתו הוא קבליסט שפותח בספר הזוהר.ומחזיר אהבות אבודות.
מזרחי, בן למשפחה חרדית שעוסק בתחום הקבלה שנים רבות, לא מחזיק מעצמו כאחד שהמציא את הגלגל. הכול, הוא מסביר, אפשר למצוא בקבלה. ובעזרת חומרי קבלה נכונים וכמה ברכות קבליות, לדבריו, אפשר להפוך לב שבור ללב שלם.
"לתחום של החזרת אהבה אבודה יש כמה שלבים. קודם כול אני מבצע בדיקת התאמה זוגית (פתיחה בזוהר לאיתור עכבות וחסימות), אחר כך אני בודק אם יש עין רעה או חסימות אחרות, והצעד השלישי הוא התאמה של חומר קבלי שאני מביא ממרוקו. ב-95% מהמקרים הזוגות כותבים לי תודה רבה".

באילו מצבים מגיעים אליך?
"זה יכול להיות זוגות נשואים שהקשר ביניהם התערער או התנתק פתאום, הרבה פעמים בגלל התערבות חיצונית, כמו בגידה, ובימינו – עם האינטרנט – רואים את זה יותר. הגבר פתאום מוצא איזו צעירונת, או להפך. אבל התערבות חיצונית יכולה להיות גם מהצד של החמות, או בגלל מצב כלכלי. במצבים כאלה אני עושה לבני הזוג קשירה על-פי כתובה, ומנטרל את ההתערבות החיצוניות".

לא יכול להיות שלפעמים האהבה פשוט נגמרת?
" הרבה פעמים זה עניין של שעמום, ואז אני מציע לזוג לשים תערובת של חומר מיוחד בין התמונות שלהם (בב אלערוס או חבת אל באראקה), כדי להחיות ולעורר את הקשר".

ספר על הצלחה שהייתה לך.
"עכשיו קיבלתי מייל עם תודה רבה ממישהי שגרה בארץ ובן זוגה גר באנגליה. הם דיברו על חתונה, אבל פתאום הגבר הודיע 'תבטלי הכול, אני לא רוצה קשר'. האישה הגיעה אליי, והכנתי לה משהו שנקרא חותם שלמה. הוא התקשר עוד פעם, ואמר לה שזה סופי, והיא כתבה לי שהיא בוכה. אמרתי לה, 'תירגעי, תני ארבעים יום לחותם שלמה לעשות את הפעולה שלו'. אתמול קיבלתי ממנה מייל שהחתן התהפך וביקש להכין את הניירת. הוא אמר לה, 'אני בחרתי בך'".

אז מה היה שם – מה חותם שלמה עשה להם?
"הרבה פעמים מקבלים במצבים כאלה רגליים קרות, ואני כיוונתי בחותם שלמה בדיוק לקטע הזה. הבנתי שהוא קיבל רגליים קרות ופחד ממחויבות, אז החזרתי לו את האומץ".