מיסטיקה בג'ינס

יצחק מזרחי מגיל עמל הוא מיסטיקן מודרני: את הגלבייה והזקן הלבן מחליפים קוקו וג'ינס, ובמקום שיקויים יש לו אתר אינטרנט. הוא כבר כתב שני ספרים בנושא ושלושה נוספים הוא מתכנן לכתוב בהולנד, לשם הוזמן על ידי הקהילה היהודית. יצחק מזרחי, 54, תושב גיל עמל, עוסק במיסטיקה כ-33 שנה. הוא כותב קמעות לבעיות פוריות, בעיות בזוגיות וחיזוק אהבה, הגנה מעין הרע, הסרת כישוף, קללה וחסימות בחיים. הוא מרצה בנושאי קמעות, לחשים וסגולות, גלגול נשמות, חושים נסתרים, חלומות ופתרונם ואמונות תפלות. הוא מנהל את אתר המיסטיקה "בית הרוחות", וגם כתב שני ספרים בנושא – אחד עוסק בפתרון חלומות ונקרא "זה לא רק חלום", וספר נוסף בנושא קמעות, סגולות וחותמי המלך שלמה, שנקרא "שלא נדע מצרות".
מזרחי עושה "פתיחת גורלות לזיהוי חסימה, עין הרע, כישוף או עכבה", ואפשר גם לבוא לייעוץ אישי או לשלוח תמונה, שם, תאריך לידה ושם האם, לצרף חפץ אישי קטן (קוקייה, כפתור, שרשרת וכדומה), לכתוב בקצרה את הבעיה, לצרף 180 שקל (ניתן להתקשר ולשלם בכרטיס אשראי) ולשלוח בדואר למזרחי. בקיצור, מזרחי הפך את נושא המיסטיקה לעסק כלכלי משגשג.

מי פונה אליך?
"אנשים המעוניינים בשלום בית או כאלה שרוצים שאני אעשה להם קמע לשיפור הזוגיות; נשים המעוניינות בזיווג טוב, הוצאת עין הרע, כישוף או קללה; אנשים לפני החלטה בתחום הפרנסה או שינוי בחיים, או כאלה שרוצים שאני אעשה להם פתיחת גורל".

כוחות מלידה
מזרחי גדל בשכונת שבזי בתל אביב והגיע להוד השרון לפני 21 שנה, כי "זה המקום שמצאתי בו שקט, שלווה ופרדסים". הוא למד בתיכון רגיל והוציא תעודה של חשמלאי מוסמך: "מעולם לא עסקתי בזה, אבל למדתי בשביל אמא שלי שרצתה שיהיה לי מקצוע".
אך גם את הקשר לתחום הרוחני הוא שאב מאמו, רבקה, שהיתה מה שהוא מכנה "פותחת גורלות, יועצת ונותנת מתן בסתר". מזרחי מייחס גם את כוחו להולדתו: "אני בן שביעי וזה נחשב על פי הרמב"ם לבן סגולה. כבר כשנולדתי ידעו שאני מבורך. את העורלה שלי חילקו לחמש נשים שהיו עקרות, וכולן נכנסו להריון".

בגיל 18 הוא עבר חוויה של תקשור. "ישבתי לבד בבית ונפלה עלי מעין תרדמה. אני זוכר שהופיעה דמות וניהלנו שיחה, בה שאלתי שאלות וקיבלתי תשובות, שלאחר מכן התבררו כתשובות נכונות. עד היום אני לא יודע איך להסביר את התופעה, אבל הבנתי שמה שקרה לי באותו הערב היה תקשור.
"מאז ועד היום אני לא מפסיק להתייעץ עם הישות שהופיעה לקבלת תשובות עבורי ועבור אנשים אחרים, שלהם אני משתדל לעזור בכל פעם. התשובות מדויקות ונכונות".
מה שמה של הישות?
"מעולם לא שאלתי לשמה".
מזרחי מספר גם כי קיים עשרות סיאנסים: "נכחתי במעשי כישוף, מאגיה ולחשים, וגם ראיתי אנשים שנפגעו קשה מהתעסקות בתחום הזה ללא הכשרה מוקדמת וללא זהירות. לעומתם, ראיתי אנשים שמצאו שלווה נפשית ואושר לאחר שיחות הבהרה עם קרובים שהלכו לעולמם".
שמו הוא גורלו
מזרחי נשוי 33 שנים ליעל, ולזוג שלוש בנות. מי שיצפה למצוא אדם מזוקן לבוש בגלבייה, נכונה לו הפתעה: מזרחי הכי רחוק מדמות המיסטיקן הקלאסי. יש לו קוקו, טריקו וג'ינס.
"כשאנשים באים אליי ולא יודעים איך אני נראה, הם מופתעים, כי הם לא מצפים למצוא אדם המתעסק בתחום שכזה עם קוקו", הוא מספר. "אבל אחרי עשר דקות הם כבר מחמיאים לי על הידע. חלק קוראים לי צדיק, חלק בשמי הפרטי – יצחק, חלק מכנים אותי רב. אבל כולם יודעים שאני מתעסק במיסטיקה, קבלה, ייעוץ, פתרון בעיות של זוגיות, פרנסה, בריאות וכל מה שקשור לתחום".
מזרחי מייעץ גם בנושא שמות: "אני נחשב למומחה של שמות. שמו של אדם הוא גורלו. אסור לרב לתת שמות לאנשים. הבן אדם חייב לבחור שם חדש בעצמו, כי זה גורלו, ומקסימום הרב או מי שמבין בשמות יכול לייעץ לו. ברגע שמשנים את השם, זה משנה את האנרגיות הקוסמיות של האדם".

איך מתבצע הטיפול אצלך?
"לכל אדם שמגיע אליי אני עושה פתיחת גורל, שזו בעצם בדיקה אם יש עין הרע, כישוף, קללה, עכבה או חסימה על הבן אדם הזה, ועל פי התוצאה אני מתמקד בשאלות של מה מציק לו.
"למשל, מגיעה אליי בחורה שמכירה הרבה בחורים ואין לה אף אחד. אני פותח בזוהר, אני כותב את שמה על קלף כשר והיא חותכת בזוהר, ושם אני מוצא בדרך כלל את התשובות, ואחרי זה הכל פרוס לפניה. ואז אני אומר מה צריך לעשות, היא או אני".

 

היו מקרים שלא יכולת לעזור?
"יש מקרים נדירים מאוד שבאים עם בעיות מגלגול קודם שצריך לעשות להם שחזור גלגולים, ואלה דברים שאני מנסה לא לגעת בהם, כי זה דבר לא טוב, לא לי ולא לאדם. כנראה שזה התפקיד שלו בעולם לסבול. אני משתדל מאוד לעזור לאדם, ואם אני לא יכול לפתור לו את הבעיה במלואה אני תמיד מקל עליו".

להפיץ את הבשורה

באתר האינטרנט המושקע של מזרחי, המכונה "בית הרוחות", ניתן לרכוש חומרים שונים ומשונים, שלטענתו מסייעים לפתור מצוקות נפשיות. "יש לי עשרות חומרי קבלה לעשרות מצבים", הוא מסביר, "למשל, חומר שנקרא 'עשום אזיף' נועד למשוך אדם שרוצים בקרבתו, 'אישגף' זה חומר שגורם לגבר להיות נאמן. חומר שנקרא 'חביני' גורם לאנשים להפוך להיות פופולריים ונערצים. ויש גם ארבעה קמעות, שהבאתי במיוחד ממרוקו לפני כשנה, אותם קיבלתי בירושה ונכתבו לפני חמישה דורות לעזרה בבעיות בפוריות, פרנסה, זיווג ובריאות.
"הקמעות האלה בנויים בצורת חגורה ויש להם כוח עצום למימוש משאלות. פעם בחודש יש אצלי קבלת קהל ואנשים באים להשתמש בחגורות הללו. נשים שמות על הבטן את חגורת הפוריות עם תפילה קטנה ונר. כל אחד לפי שימושו. השימוש הוא בחינם, ממש כמו לפני 150 שנה, וכל אחד יכול לתרום לצדקה".
יש בעולם הדתי אנשים המתנגדים לזה.
"אף אחד לא יכול לשלול את זה, כי כל מה שאני עושה נובע ממקור דת. גורלו של אדם, ייעוץ לאדם – הכל מהדת. המטלות והעונשים, הכל בא מאלוהים. מה זה משמיים? זה דת. חס וחלילה זה לא עבודת אלילים, כי אם כן, הרב כדורי הוא ראש עובדי האלילים כי הוא מחלק קמיעות לכל בעיה.  כמעט כל הרבנים נותנים היום קמיעות, כולל הרבנים האשכנזים שאצלם זה אסור לפי הנוהג".

יצא למיסטיקנים שם של שרלטנים.
"בכל מקום יש חאפרים וכאלה שינצלו את בעיותיהם של אחרים לעשות כסף. מיסטיקן ששולח ידיים או מיסטיקן שלוקח אלפי שקלים עבור טיפול או קמיע הם נוכלים. גם מי שמבטיח במאה אחוז הצלחה הוא נוכל. צריך לברוח מהר מאנשים כאלה".
אחרי הישויות, הקמעות, הפתיחות והייעוצים, הצעד הבא של מזרחי הוא להפיץ את נפלאות המיסטיקה בנכר. "בעוד חודש אני נוסע להולנד, לשם הוזמנתי על ידי הקהילה היהודית. שם אני גם אמשיך לכתוב עוד שלושה ספרים שהתחלתי. הספרים יעסקו בגלגול נשמות, סיאנס, חושים נסתרים וספר חדש שלראשונה יראה אור, בו יהיו מעל 300 סיפורים בנושא, החל ממכתבי אהבה, וידויים ועוד".

כתבה:נטאלי סא-סי