משמעות יום ההולדת

האם יש ליום הלידה שלנו משמעות על חיינו?
האם ילידי יום מסוים יהיו שונים מאחרים?
באסטרולוגיה יש משמעות לא רק ליום,אלה לשעה ,ואף לדקה.
מאפייני יום הלידה מחלקת את אוכלוסיית העולם ל-7 חלקים.
לעומת האסטרולוגיה שמחלקת ל-12 חלקים.
והנומרולוגיה שמחלקת את אוכלוסיית העולם ל-9 חלקים

ילידי יום ראשון

מסתכלים קדימה, ונוטים לא לחשוב על העבר. הם משתעממים די מהר ונמצאים בחיפוש תמידי אחרי הריגוש הבא. הנטייה להסתכל קדימה עלולה להיות בעוכריהם ולהפריע בזוגיות.
יחסי זוגיות עלולות להסתיים במהירות וללא כל התראה, בגלל החיפוש אחר ריגושים חדשים. יכולתם להתרכז לפרקי זמן קצרים תכוון את ילידי יום ראשון לקריירה בענף הפרסום והשיווק. לפעמים הם יספקו הברקות גאוניות או ייעוץ.

ילידי יום שני

ליליד יום שני יש תחושה שמותר להם הכל… הם חיים בהרגשה של חופש מוחלט,ללא גבולות, סקרנים ופתוחים לרעיונות חדשים הם אוהבים לטייל בחק הטבע ואוהבים בעלי חיים.
הם בעלי תכונה של יועצים יודעים לייעץ לאחרים.אינטואיציה טובה. אוהבים לקחת סיכונים. בעסקים עליהם להיזהר מהנטייה לקחת סיכונים שלא לצורך.
בזוגיות הם הרפתקניים,אוהבים שינויים וחידושים אם בן הזוג לא יהיה פתוח לחידושים והרפתקאות מערכת היחסים עלולה להיכשל.

ילידי יום שלישי

יליד יום שלישי הם אנשים רגישים מאוד, שיודעים להקשיב לאחרים, להבין אותם ולעזור. הקשר החברי והאינטימי בראש דאגתם,יש להם צורך בפדבקים ללא הפסקה.החום והמשפחה הם העיקר אצלם, והם ישקיעו הרבה בזוגיות ויתנו מעצמם.
הם בדרך כלל צמודים לסינר של אמם מגיל צעיר וגם אחרי הבגרות, ללא פדבק מהמשפחה הקרובה הם עלולים להזניח את הקשר הזוגי וזה יפתח פתח למתחים ומריבות.

ילידי יום רביעי

ליליד יום רביעי יכולת ביטוי גבוה ואינטליגנציה מפותחת מאוד. יש להם את הכשרון להיות מעורבים במספר דברים בעת ובעונה אחת. הם משתעממים מהר לאחר הצלחה ועוברים אל הדבר הבא. יכולת הביטוי המפותחת והאינטליגנציה הגבוהה יכוונו אותם לעיסוק עצמאי. יליד יום רביעי אוהבים להיות בחברת צעירים מהם, הם ייהנו מזוגיות פורה, אך יש להם נטייה להשתעמם במערכות יחסים כדי לשמור על מערכת היחסים יש לשמור על אקשן כל הזמן.

ילידי יום חמישי

יליד יום חמישי הם אנשים מאוד אנרגטיים. הם החלטיים ושואפים להיות מנהיגים. השאיפה לשלמות היא בראש דאגותיהם, לכן רובם עצמיים הם גם תחרותיים מאוד ולפעמים ילדותיות, יש להם צורך בחופש ביטוי ויצירה.
בעבודה נמצא את יליד יום חמישי יוזמים, מובילים ומנהיגים יליד יום חמישי נוטים לשקוע במערכות יחסים ולהקריב את עצמם, אך יש להם צורך בשליטה בזוגיות.

ילידי יום שישי

יליד יום שישי אינם אוהבים להתבודד חשובה להם החברה מאוד הם אנשים אוהבים, שאוהבים מערכות יחסים ארוכות ומאוד מתחשבים בבן או בת הזוג מעט שמרנים וישקיעו הרבה בלבוש ובטיפוח הגוף והיופי.
לרוב הם בטוחים בעצמם, וישתדלו לעזור לאחרים הם אוהבים לפנק את עצמם בבגדים ואוכל טוב ולהתענג על הדברים הטובים שבחיים, יש להם נטייה לקחת אחריות ולעמוד בראש כל משימה.

ילידי יום שבת

יליד יום שבת הם אנשים חזקים ואנרגטיים במיוחד. האמון והיושר אצלם הוא בראש הערכים. יליד יום שבת שמרניים וקיצוניים בעמדתם וחסרי פשרות אינם מראים את הרגשות ומאוד נחושים המטרה, גם אם תידרש המתנה ארוכה.
ליליד יום שבת יש נכונות לעבודה קשה ולרוב הם בעלי תפקידי ניהול, תכונה אופיינת לילידי יום שבת היא סבלנות, את מערכת היחסים יבנו יליד יום שבת בזהירות, וזאת מחשש להרוס הם יעבדו לאט לאט על בנית אמון עם בני הזוג יליד יום שבת יעדיפו מערכת זוגיות ארוכה עם בני זוג יציבים.