הורוסקופ שבועי

07/01/2021-13/01/2021

טלה

השבוע, התחום המקצועי גוזל את מרבית זמנכם. אתם עושים את כל העבודה בעצמכם ולא סומכים על הקולגות או השותפים. שימרו על חשאיות. יתכן שמישהו מנסה להכשיל אתכם ולהוציא לכם שם רע, התרחקו מרכילויות וויכוחי סרק.
עצה: בתחילת השבוע, פזרו מלח ואורז בכניסה לבית נגד עין הרע של המבקרים.

שור

השבוע רמת האנרגיה שלכם בעליה. אתם מאד תקשורתיים ובעלי קסם אישי. אתם מפתחים קשרים ודלתות חדשות נפתחות בפניכם. זהו זמן מתאים לקדם את מעמדכם בעבודה ולדרוש את המגיע לכם. יתכן ותקבלו הצעות חדשות ומפתות, אשר ידרשו מכם ביצוע צעדים קיצוניים. חשוב לשקול כל הצעה לגופה ולא להתפתות.
עצה: לפנויים שביניכם מומלץ לעסוק במדיטציה. כמו כן, מומלץ לקשור חוט כחול סביב קרסול רגל ימין במשך השבוע, למציאת זוגיות טובה.

תאומים

השבוע, מצב רוחכם הפכפך. אתם נוטים לפעול על פי מצב רוחכם, אשר נתון לשינויים בכל רגע. אתם נוטים לאימפולסיביות, ולא חושבים על ההשלכות של המעשים שלכם. יש לכם נטייה לעזוב הכול בפתאומיות, ובכך פוגעים באנשים שסומכים עליכם. חשוב להסתכל קדימה ולא לאבד את הראש.
עצה: בימים שני ושלישי, לבשו פריט לבוש בצבע לבן או אדום, על מנת להקרין אנרגיה והשפעה חיובית על הסובבים.

סרטן

השבוע רמת האנרגיה שלכם בירידה. אתם נוטים להתעייף במהירות ולכעוס על כולם. בתחום המקצועי, יש לכם אתגרים חדשים. יתכנו מגעים עם אנשים המתגוררים בחו"ל, אשר יוסיפו עניין ויהוו פיצוי על שעות העבודה הרבות. בתחום הרומנטי, קשר סוחף יסתיים באותה המהירות בה התחיל.
עצה: טבול גרגיר אפונה יבש בדבש, ועטוף בנייר כסף. הנח באחת מפינות הבית למזל טוב והצלחה בפרנסה.

אריה

השבוע, התחום הפיננסי עומד במרכז. יש לכם הוצאות גדולות והתחייבויות רבות, וזה מלחיץ אתכם. אתם נוטים להתרגז במהירות על כל אדם הנמצא בסביבתכם. השתדלו לשנות אווירה, צאו לטיול מהנה, ומלאו מצברים לקראת החודש הבא.
עצה: בימים שלישי, רביעי וחמישי, הדליקו נר אדום להגברת הרוחניות שבכם ולמניעת נפילה אנרגטית.

בתולה

השבוע, התמקדו בבעיות הבריאות שלכם ואל תזניחו אותם. חוסר הוודאות שבו אתם נמצאים, גורם לכם לעצבים ומתחים. אתם מרגישים שאתם זקוקים לשינוי כלשהו ולא בדיוק יודעים מהו. המתינו עד אשר הדברים ישתנו מעצמם והימנעו מלעשות צעדים קיצוניים.
עצה: עטפו חרצני תמרים וקמצוץ מלח בנייר כסף, והניחו באחת מפינות הבית למזל ולמניעת תאונות במשפחה.

מאזניים

השבוע אתם קצרי רוח ומצויים בלחץ תמידי. אתם חייבים להספיק לעשות הכול כאילו שאין מחר. אתם נוטים להתווכח ולפגוע באנשים היקרים לכם, ולאחר מכן להצטער על כך. השתדלו לעסוק בפעילות ספורטיבית כדרך לפריקת אנרגיה, והימנעו מוויכוחי סרק או רכילויות.
עצה: כל לילה במהלך השבוע, פזרו מעט מלח מחוץ לכניסה לבית, בכדי לנקות אנרגיות שליליות מהבית ומבני הבית.

עקרב

השבוע התחום המקצועי נמצא במרכז. אתם מנסים לסגור עסקאות והסכמים חסרי פשרות, אתם עקשניים ומנסים לעשות הכול בדרככם. בתחום החברתי, אתם פוגשים אנשים לא שגרתיים בנסיבות מאד מפתיעות, אשר יוכלו לעזור לכם בעתיד ולקדם אתכם.
עצה: לבשו פריט לבוש בצבע לבן לפני כל חתימה על חוזה, ראיון עבודה או פגישה זוגית, להצלחה.

קשת

השבוע אתם זקוקים לשקט ושלווה. אתם נהנים להיות לבד, לעשות חשבון נפש ולתכנן את העתיד. יחד עם זאת, אתם מלאים בקסם אישי. זה הזמן לקבל החלטות לגבי בני זוג פוטנציאליים. בתחום הפיננסי, שיקול דעת מוטעה עלול לגרום להפסדים גדולים.
עצה: פרחים בצבע אדום בבית יגבירו את האנרגיה החיובית לה אתם זקוקים השבוע.

גדי

השבוע העסקים משגשגים. זהו הזמן המתאים לקידום אישי ומקצועי בכל הקשור למשא ומתן, עסקים וניהול. אתם מאד תקשורתיים ויש לכם יכולת לקדם את הרעיונות והיוזמות שלכם. בתחום הרומנטי, אתם נהנים מחיזורים וריגושים של בני המין השני. היזהרו לא לאבד את הראש.
עצה: ביום ראשון, הדליקו נר לבן וביום שני הדליקו נר אדום, להגברת אנרגיה חיובית במהלך השבוע.

דלי

השבוע אתם חלשים ועייפים. מומלץ, לשים לב לבעיות הבריאות שלכם או של אדם הקרוב אליכם. אתם מאבדים את הסבלנות במהירות ובטוחים בצדקתכם. בתחום המקצועי, אתם יוזמים ויכוחים ועימותים עם קולגות או עם הממונים עליכם. אל תמתחו את החבל.
עצה: אגרטל עם ורדים בבית יתרום לחיזוק האנרגיה החיובית ולשלום בית.

דגים

השבוע, הדגש הוא על זוגיות ומערכות יחסים. אתם נוטים להיכנס לוויכוחים ומשברים. אלו מכם, אשר היחסים שלהם מושתתים על בסיס איתן יעברו את התקופה ויצאו ממנה מחוזקים. אחרים יעדיפו לסיים את הקשר ולחפש משהו חדש.
עצה: לבשו פריט לבוש באחד מגווני הכחול במהלך השבוע, למזל והצלחה בכל מעשה דרך.