הורוסקופ שבועי

13/01/2022-19/01/2022

טלה

השבוע, אתם מלאי אנרגיה. יש לכם צורך לחדש ולהתחדש, לצבור חוויות, ולהוציא לפועל תוכניות שדחיתם זה זמן מה. בתחום הפיננסי, צפויות לכם הוצאות גדולות ולא מתוכננות, אך יחד עם זאת, אתם עשויים לקבל רווחים מעסקאות שביצעתם בעבר.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו בגד בהיר להגנה מפני אנרגיות שליליות. בנוסף, תנו לאינטואיציה להוביל אתכם.

שור

השבוע אתם במצב רוח תחרותי. אתם שואבים כוח ואנרגיה ממצב של תחרות והתרגשות. אתם זוכים למחמאות על הישגיכם, ונהנים מתשומת לב רבה מצד הסובבים אתכם. יחד עם זאת, אתם פזיזים ונוטים לקבל החלטות חשובות באופן אימפולסיבי.
עצה של יצחק: השבוע, לבשו פריט לבוש כלשהו בצבע האהוב עליכם, למזל ולהגנה מפני אנרגיות שליליות, עין הרע וקינאה של הסובבים אתכם.

תאומים

השבוע, אתם במיטבכם. אתם תקשורתיים ומלאי קסם אישי. הצעות ורעיונות בתחום הפיננסי מתקבלים בברכה, ואתם עשויים לקבל רווחים מהעסקה. אתם זוכים לתמיכה ואהדה מצד אנשים שהכי פחות ציפיתם מהם, ואשר דעתם חשובה לכם. התרחקו מרכילויות ומוויכוחי סרק.
עצה של יצחק: הניחו מעט גרגירי אורז וקמצוץ מלח במקום נסתר בבית, למזל בזוגיות ובפרנסה ולהגנה מפני עין הרע.

סרטן

סוף השבוע מתאפיין בתחושת עייפות ומתח. אתם זקוקים למנוחה ולשינוי אוירה. אתם עובדים קשה מהרגיל, ומרגישים שאינכם מתוגמלים כראוי. אל דאגה, הממונים עליכם מודעים להשקעתכם הרבה וידאגו לתגמל אתכם בעתיד. זה הזמן להשלים עם האנשים החשובים לכם, ולא לשמור טינה.
עצה של יצחק: קשרו חוט אדום וכחול על הידית הפנימית של דלת הכניסה לבית, להגנה מפני עין הרע, להצלחה ושמירה על בני הבית.

אריה

תחילת השבוע מתאפיינת בתחושת מתח וחוסר שקט נפשי. יש לכם נטייה להתפרץ על האנשים הקרובים לכם ולקחת דברים באופן אישי. הירגעו ועסקו בפעילות ספורטיבית. לקראת סוף השבוע, אתם חוזרים לעצמכם ולמרכז העניינים.
עצה של יצחק: בכל בוקר, פזרו מעט גרגירי אורז בפתח הבית, למניעת פגיעות פיזיות ואובדן חפצים.

בתולה

השבוע, אתם נתונים תחת עומס פיזי ונפשי. אתם מבלים זמן רב בדרכים, ומתקשים לעמוד בלוח הזמנים. הדימוי העצמי שלכם נמוך וזקוק לחיזוקים, אשר אותם תקבלו מבני משפחה וחברים קרובים. בתחום הרומנטי, צפו למספר פרשיות אהבה קצרות.
עצה של יצחק: ביום שלישי או רביעי, הדליקו מספר נרות בצבעי המזל שלכם, לשלווה נפשית.

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה רגישה. הימנעו מיצירת פרובוקציות כלפי המעסיקים שלכם או כלפי קולגות. יש לכם תחושה מוטעית כי מקום העבודה לא יכול להתנהל בלעדיכם. חישבו בהיגיון ושימרו על תגובות מאופקות. נצלו את הפן החברתי לשינוי אווירה.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו פריט לבוש בצבע תכלת או לבן, למזל והצלחה כללית.

עקרב

השבוע אתם במצב רוח הרפתקני ויצירתי. אתם זוכים להכיר אנשים חדשים, אשר יוכלו לעזור לכם בקידום הפרויקטים שלכם. יחס אדיב מצידכם יזכה אתכם בשיתוף פעולה ובשותפויות חדשות. חשוב לסכם עסקאות בכתב, ואל תשאירו שום דבר פתוח או לא ברור.
עצה של יצחק:בכל ערב מערבי השבוע, מומלץ להדליק נרות צבעוניים,לחידוש האנרגיה וטיהור הבית.

קשת

השבוע, אתם חשים בצורך לשינוי כלשהו. חשוב לשמור על המצב הקיים ולא לנקוט בצעדים דרסטיים. עם קצת סבלנות ויציבות תוכלו לקדם את עצמכם ולהגיע אל המקום בו אתם שואפים להיות. בתחום הרומנטי, אתם מחוזרים ע"י בני המין השני, מקבלים מחמאות על הופעתכם, ויתכן אף שתקבלו הצעות שקשה לסרב להן.
עצה של יצחק: בכל לילה לפני השינה, מומלץ לשפוך מעט מים אל עבר דלת הכניסה לבית, להגנה מפני פגיעות פיזיות.

גדי

אתם חשים צורך לנסוע ולהשתחרר, למלא מצברים ולאגור אנרגיה. אתם סבלניים כלפי הסביבה, אך חסרי סבלנות כלפי עצמכם. בתחום הרומנטי, זהו זמן מתאים למציאת בן זוג פוטנציאלי או להתקרב לאדם חשוב לכם. בנוסף, אתם מרגישים נוח במערכת יחסים אינטימית.
עצה של יצחק: בכל לילה, הניחו קערת מים בפינת חדר השינה, לחידוש האנרגיה ולהצלחה ביום המחרת.

דלי

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בירידה. אתם במצב רוח ירוד, ויש לכם נטייה לריב עם כל אחד ועל כל דבר. דברים אינם מתרחשים כפי שתכננתם, ואין לכם ברירה אלא להתמודד עם השינויים החדשים. בתחום הרומנטי, צפו להצלחה לקראת סוף השבוע.
עצה של יצחק: אל תשתפו אנשים אחרים בסודותיכם, פן יתגלו ויגרמו לכם לאי נעימות. כמו כן, בערב יום שלישי ורביעי הדליקו נר צהוב.

דגים

זהו זמן מתאים לקדם את עצמכם. הדימוי העצמי שלכם גבוה ואתם מלאי קסם אישי. חיוך ומילים נכונות פותחים בפניכם כמעט כל דלת. אתם כמהים לאהבה ולאינטימיות, וזה הזמן לפעול בכיוון. חשוב להנמיך ציפיות, פן תתאכזבו.
עצה של יצחק: פזרו קמצוץ מלח בכניסה לבית או לעסק לאחר כל ביקור של אנשים המשאירים אחריהם תחושה של אנרגיה שלילית.