פנטגרם

פנטגרם (כוכב מחומש) מיסטי

הפנטגרם המיסטי הוא טכניקה אשר מאפשרת מודעות תת הכרתית.
תרגול יום יומי יביא לתוצאות אישיות מפתיעות. אחד המאפיינים של הטכניקה הוא לעודד אנשים להתפתחות אישית באמצעות מפגש עם ישות ולגלות מנטרה אישית הקשורה לחמשת היסודות, ואינדיבידואלית לכל אחד המתנסה בטכניקה זו.

לצורך התחלה תצטרכו לוח לתקשור כדוגמת לוח פנטגרם. הביטו על השם שקשור ליסוד האוויר. בחרו שם שמרגיש "מתאים" עבורכם. לדוגמה "אוויר" ששייך ליסוד האוויר. אם ארגיש נינוח, רגוע ובאופן כללי תחושות חיוביות. משמע שאני מתקשר לאני הפנימי שלי. עכשיו המשיכו ליסוד האש, המים, העץ והאדמה באותו אופן בו חיפשת את הרוח המתאימה לאוויר. אחרי שמצאתם מנטרה או פזמון אינדיבידואלי עבור כל אחד מחמשת היסודות אתם מוכנים להמשיך עם התהליך של הפנטגרם.

שבו בתנוחת המדיטציה החביבה עליכם, הירגעו והתחילו לנשום באופן קצבי, כלומר שאפו אוויר, ספרו אחת, שתיים, שלוש, ארבע, נשפו החוצה ושוב ספרו אחת, שתיים, שלוש, ארבע וכו'. המשיכו לנשום באופן הזה כחמש דקות, כך שהקצב יהיה קבוע ומסודר. התמקדו בחמשת המדיומים (פינות הפנטגרם המייצגות יסודות) בלוח. שננו בראשכם את מיקומם עד שתרגישו שאתם רואים אותם בדמיונכם. אחר כך דמיינו אור לבן בוהק היוצר מעגל סביב ראשכם במרכז הרוחני. בדמיונכם שרטטו כוכב מחומש (פנטגראם) לבן מואר בתוך מעגל של אור. זהו פנטגראם בתקשור.

אם תחושו בלבול, החזירו לאחור בדמיונכם את הפנטגראם ובקול רם זמרו שוב את המנטרה שבחרתם מקודם למרכז הרוחות. הניחו למחשבתכם להישאר בתוך המרכז והמשיכו לפזם את המנטרה במשך לפחות חמש דקות. בהמשך דמיינו קרן אור חדה לבנה ובוהקת החודרת לתוך הגולגולת ומסתיימת בצוואר בסמוך לגרוגרת. דמינו מעגל של אור לבן המתחיל להסתובב ולפעום. הרגישו את הדופק שלו. בדמיונכם ציירו פנטגראם בתוך מעגל האור ובקול רם פזמו את המנטרה שבחרתם עבור המעגל מיסוד האוויר. המשיכו לדמיין מעגל זה למשך חמש דקות לפחות.

עכשיו דמיינו את קרן האור הלבנה והחדה חודרת אליכם במורד עמוד השדרה ומסתיימת ב"מרכז האש" שלכם. מרכז האש ממוקם בדיוק מעל לטבור. דמיינו אור לבן המתחיל לפעום במרכז האש וצייר כוכב מחומש בתוך עיגול של אור. אם תחושו סחרחורת או בלבול ,בעדינות החזירו את החזיון לאחור והתמקדו במראה הכוכב המחומש. בשלב הזה התחילו לשנן את המנטרה שבחרתם עבור יסודות האש. כשתחושו בטחון וחוסר בלבול המשיכו להתרכז ביסודות האש ובשינון המנטרה לעוד חמש דקות לפחות.

המשיכו לדמיין את קרן האור חודרת למרכז המים שלכם אשר ממוקם באזור הברך. גם כאן, אמור להופיע לפניכם מעגל אור בוהק. ושוב, ציירו בתוכו בדמיונכם את הפנטגראם בתוך מעגל אור. התחילו לפזם את המנטרה אשר בחרתם עבור יסודות המים וחזרו עליה מספר פעמים לפחות במשך חמש דקות.

אם הגעתם לנקודה זו, תראו קרן אור בוהקת וחדה חודרת במורד הרגליים ונעצרת בכפות הרגליים שלכם שהן מרכז יסוד האדמה. ציירו שוב מעגל אור לבן בוהק אשר פועם במעגל האור ושוב ציירו פנטגראם בתוך מעגל האור. התחילו לפזם את המנטרה שבחרתם עבור יסוד האדמה וחזרו עליו מספר פעמים למשך חמש דקות לפחות. כאשר כל מרכז האנרגיה טופל בדמיון המודרך, כוונו את אנרגיית האור ממרכז הרוח למרכז האדמה. בזמן שאתם שואפים אוויר ראו את האור נודד מקצה הקודקוד שלכם, עובר דרך הגוף ועד לכפות הרגליים. בזמן שאתם נושפים את האוויר ראו את האור נודד חזרה מכפות הרגליים שלכם, דרך הגוף ועד לקודקוד הראש. הסירקולציה הזו חייבת להתבצע לפחות שבע פעמים. אתם תראו את האנרגיה מנקה ומחיה כל חלק בהוויה שלכם ומרחיבה את המודעות עד לרמה קוסמית ממש. ככל שתמשיכו ותחזרו על הטכניקה הזו מדי יום, תתחילו לראות ולהרגיש שינויים בתת המודע שלכם ובתודעה ותחושו שיפור ניכר במצבכם הגופני.

אל תתייאשו אם לא תשיגו תוצאות באופן מיידי. לטכניקה זו השפעות מאד חיוביות אך הן הולכות ומצטברות. היו עדינים עם האני הפנימי שלכם ויחד עם זאת התעקשו לשמור על פתיחות בתקשורת. חשוב לנסות ולתרגל בכל יום באותה השעה, כך שהגוף יתרגל למחזוריות סדירה.