הורוסקופ שבועי

04/08/2022-10/08/2022

טלה

השבוע, אתם מרבים בנסיעות ובמפגשים עם חברים ומשפחה. אלה מכם שזקוקים לעידוד ותמיכה יקבלו אותם השבוע, ואילו אחרים יקבלו מחמאות על הופעתם החיצונית. יחד עם זאת, העומס שהצטבר בעבודה גורם לכם להרגיש לחוצים ולא רגועים. השתדלו לסיים את המטלות שלכם עד תום.
עצה של יצחק: הניחו מעט גרגרי אורז וקמצוץ מלח בפינה נסתרת בבית למזל בזוגיות ובפרנסה ולהגנה מפני עין הרע.

שור

השבוע, למובטלים שביניכם זהו זמן טוב למציאת עבודה. אתם כריזמטיים וכושר הביטוי שלכם גבוה ויכול להקסים כל אחד. זה הזמן ללבן אי הבנות ובעיות הקשורות לעתידכם המקצועי שנוצרו לאחרונה. בתחום הרומנטי, הפנויים שבכם נוחלים הצלחה עם בני המין השני. אתם נמשכים לדברים מסוכנים ולא שגרתיים.
עצה של יצחק: פזרו קמצוץ מלח בכניסה לבית להגנה מפני עין הרע של אנשים המבקרים בבית או אפילו של בני הבית עצמם. כמו כן, הרבו לעסוק במדיטציה להגברת האנרגיות החיוביות.

תאומים

סוף השבוע מכניס אתכם לאווירה רגועה ורומנטית. אתם מרגישים נינוחים, ואתם חדורי התלהבות ורצון עז לעשות דברים משותפים עם בן הזוג. נסיעות קצרות ממלאות אתכם באנרגיה חדשה. אל תזניחו את הבריאות שלכם, שכן השבוע אתם נוטים לחוש ברע ולהצטנן.
עצה של יצחק: עטפו מטבע ושן שום בנייר כסף, והניחו באחת מפינות הבית למזל בפרנסה ושפע.

סרטן

קחו פסק זמן מהעבודה בסוף השבוע. צאו לבלות עם חברים ובני משפחה, ודחו את הטיפול בענייני עבודה, או בהסכמים הדורשים את חתימתכם, לתחילת השבוע. אתם עקשנים ולא מוכנים לוותר או לשנות. בתחום הפיננסי, תשלומים המגיעים לכם וכספים שאתם מצפים לקבל עלולים להתעכב.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים אדומים בבית מומלץ מאוד השבוע. לרווקים שבכם מומלץ אגרטל עם פרחים ורודים לחיזוק זוגיות קיימת או למציאת זוגיות טובה.

אריה

רמות האנרגיה שלכם בירידה, ואתם מרגישים צורך להתאוורר ולצאת מהבית. טיול משפחתי או נסיעה כלשהי יתרמו למילוי המצברים. בתחום הרומנטי, אתם פופולאריים ומקבלים הצעות רבות ומגוונות. עשו את הבחירה הנכונה והקשיבו לקול ההיגיון והרגש גם יחד.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו בגד בהיר לפתיחת המזל והעצמת האנרגיות החיוביות.

בתולה

השבוע, אתם נאלצים להתמודד עם אילוצים כספיים שונים. אתם מתפתים לעשות כסף קל ועלולים למצוא את עצמכם מפסידים סכומים גדולים יותר. חלקכם מתכננים נסיעה קצרה לחו"ל, או נוסעים לחו"ל, למרות עיכובים שונים שצצו לאחרונה. שימרו על הבריאות שלכם והיו זהירים בכל הנוגע להשקעות פיננסיות.
עצה של יצחק: שלושת צבעי המזל שלכם יתרמו השבוע לשלווה נפשית. מומלץ ללבוש בכל יום פריט לבוש כלשהו, או לשאת חפץ, באחד מצבעי המזל שלכם להעצמת האנרגיות החיוביות.

מאזניים

בתחילת השבוע, אתם עייפים, רגישים ולוקחים כל דבר ללב. השתדלו לקבל את הדברים כפי שהם, ולא לחשוב שהכל עובד נגדכם. בתחום הכלכלי, אתם נאלצים להתמודד עם מצבים מתישים. אתם משלמים מחיר כבד על הטעויות שלכם. היו זהירים שבעתיים בעת הנהיגה.
עצה של יצחק: לרווקים ולרווקות שבכם, מומלץ לרכוש עציץ קטן מכל סוג שהוא לבית או לחדר השינה, להעצמת האנרגיה החיובית.

עקרב

אתם שרויים במתח נפשי רב. למרות שאתם משתדלים לא להדאיג את הסובבים אתכם ולשדר עסקים כרגיל, הדבר בא לידי ביטוי בהתנהלות שלכם בבית או בעבודה. אתם נוטים להיות ציניים ועוקצניים. השקיעו את כל כולכם בעבודה ובפרויקטים עליהם אתם עובדים כרגע. בתחום ברומנטי, פגישה שלכאורה נראית מלהיבה מתגלה כאכזבה.
עצה של יצחק: קישרו חוט אדום על ידית הפנימית של דלת הכניסה לחדר השינה למזל ולהגנה על הזוגיות מפני עין הרע.

קשת

בסוף השבוע, יצירתיים וכריזמטיים. כדי להצליח באמת, חשוב לזהות את המכשולים העומדים בדרך ולהתגבר עליהם. לקראת אמצע השבוע, צפוי לכם ויכוח סוער אשר יגרום לכם לרצות לנתק כל קשר עם אותו אדם. שיקלו את דבריכם והגיבו במתינות.
עצה של יצחק: עטפו שן שום וקמצוץ מלח בנייר כסף, והניחו באחת מפינות חדר השינה למזל כללי והגנה מפני אנרגיות שליליות.

גדי

השבוע, יש לכם פתיל קצר וסבלנותכם אוזלת. אתם נוטים לקחת על עצמכם משימות רבות בבת אחת, ונעשים מתוסכלים כשאתם לא מצליחים לעמוד בתאריך היעד שהצבתם לעצמכם. אתם נוטים להתווכח עם כולם על כל דבר שלא נראה לכם, ויש לכם תחושה שהכל עובד נגדכם. שתפו את בן הזוג במה שעובר עליכם, ומיד תחושו הקלה.
עצה של יצחק: כתבו את שימכם הפרטי, את תאריך הלידה שלכם ואת שם אביכם על ביצה. לאחר 3 ימים שיברו את הביצה על האדמה, למזל בפרנסה ושפע.

דלי

השבוע אתם מלאי אנרגיה, ויש לכם דחף להניע דברים קדימה. אתם פועלים בצורה אימפולסיבית, ולעיתים מתחרטים על כך. בתחום הרומנטי, אתם נוחלים הצלחה עם בני המין השני, מקרינים בטחון עצמי גבוה ואנשים רבים רוצים לשהות במחיצתכם.
עצה של יצחק: ביום רביעי, כמה דקות לפני חצות, הדליקו 7 נרות לבנים למזל באהבה או בזוגיות.

דגים

אתם נמצאים בתקופה לא שגרתית, ומרבים לנסוע ולבקר במקומות חדשים שלא אופניים לכם. אתם נאלצים להתמודד עם מצבים חדשים, למרות שאינכם אוהבים שינויים. בעבודה, סוף השבוע הינו זמן טוב למשא ומתן, ליוזמות חדשות ולתקשורת. הממונים עליכם בוחנים אתכם ואת עבודתכם.
עצה של יצחק: הדליקו נר אדום באחד מימי תחילת השבוע, להגנה על היכולת הרוחנית והאנרגיה החיובית שבכם.