הורוסקופ שבועי

09/09/2021-15/09/2021

טלה

בסוף השבוע אתם מחדשים כוחות, ויש לכם מרץ ואנרגיה להזיז דברים קדימה. אתם נוטים להיות תחרותיים ויוזמים פגישות עסקיות ורומנטיות. בתקופת הקרובה אתם מרגישים מלאי עוצמה במיוחד, ומוקפים בחברים ומשפחה אשר תורמים להעלאת ביטחונכם העצמי.
עצה של יצחק: הימנעו ממריבות, מאחר ואתם עלולים להפסיד יותר מאשר להרוויח. אל תלחיצו את הסובבים אתכם, וותרו והמשיכו הלאה.

שור

אתם נמצאים בתקופה מתוחה ומצב רוחכם ירוד. אתם חוששים מפני העתיד, ולא יודעים בדיוק מה הוא צופן. בתחום הרומנטי, הפנויים שבכם ניצבים בפתחה של תקופה המאפשרת להם ליצור קשרים חדשים, להתרגש ולהתאהב, אם רק יתנו לעצמם צ'אנס.
עצה של יצחק: הדליקו נר בכל ערב מערבי השבוע, להגברת האנרגיות החיוביות, לשלווה נפשית ולטיהור המקום.

תאומים

בתחילת השבוע תגלו נטייה חזקה לבזבוז כספים ולפזרנות. אתם נסחפים ומשתדלים לרצות את כולם. אתם מרגישים תשושים, אבל בהחלט שומרים על אופטימיות. בתחום החברתי, אתם נמצאים במרכז העניינים, ומוקפים בחברים ואנשים אוהבים.
עצה של יצחק: השבוע, העיסוק במדיטציה יגרום לכם לחוש את הארה שבכם, להבין טוב יותר את הסובבים אתכם, ולהסיר כל השפעה של עין הרע.

סרטן

אתם בתנופה ומלאי מרץ, וחשוב לא להעמיס על עצמכם יותר מדי. בעלי היוזמה שביניכם יזכו לקידום והערכה, בעוד שאחרים יאלצו להתמודד עם מצבי לחץ ואי שקט נפשי. בילוי עם המשפחה יביא לתפנית חיובית בכל הקשור לדימוי העצמי שלכם.
עצה של יצחק: במהלך השבוע, הדליקו נר לבן במשך 3 לילות רצופים, להגברת האנרגיה החיובית ולהצלחה בזוגיות.

אריה

אתם נמצאים בתקופה של התלהבות ותנועה. חלקכם מתכננים נסיעה או מארחים אורחים מחו"ל. רצוי לתכנן דברים מראש, ולא לקחת סיכונים מיותרים בכל הנוגע לעבודה וכספים. בתקופת הקרובה אתם נהנים מאווירה נעימה, וצפויים להרחבת המעגל המשפחתי או החברתי.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו פריט לבוש באחד משלושת צבעי המזל שלכם (או באחד מהצבעים המועדפים עליכם ביותר), לשלווה נפשית.

בתולה

סוף השבוע מלווה בהרגשת תשישות. אתם נאלצים לבצע דברים רבים בפרק זמן קצר. רצוי להקדיש תשומת לב מיוחדת לנושא הכספים. בתקופת הקרובה אתם נרגשים, מלאי אנרגיה ומרגישים צורך לעשות דברים ולצאת לבלות. בתחום הרומנטי, אתם צפויים להתחלות חדשות או למיסוד קשר קיים.
עצה של יצחק: עציץ קטן חדר השינה יתרום להגברת האנרגיות החיוביות, לשלום בית ולאווירת רוגע בין בני הבית.

מאזניים

בסוף השבוע, אתם מוקפים בחברים ולוקחים חלק בפעילויות חברתיות. אתם מוזמנים לאירועים חברתיים ומקבלים הצעות שקשה לסרב להן. אתם מלאי אנרגיה ונחושים לקדם דברים. אתם מגיעים להחלטות חשובות בכל הקשור לבן הזוג ולמערכת היחסים שלכם.
עצה של יצחק: השבוע, הימנעו מלענוד תכשיטי זהב, או כסף, למעט טבעת נישואין להגנה מפני עין הרע.

עקרב

נושאים רבים מטרידים אתכם וגורמים להרגשת מתח ותשישות. רצוי לצאת מהשגרה, ולהיענות להזמנות ואירועים חברתיים אשר יתרמו לשיפור מצב הרוח שלכם. בתחום הרומנטי, הצורך לאהוב ולהיות נאהב גובר. לפנויים שבכם צפויה התחלה חדשה.
עצה של יצחק: הדליקו שלוש נרות בצבע אדום למזל,להצלחה בפגישות ולאיזון אנרגטי בבית.

קשת

סוף השבוע עמוס בפעילות חברתית דינמית. בתחום הכלכלי, צפויות לכם הוצאות גדולות מהרגיל ואתם מרגישים בטוחים מספיק לסכן סכום כסף משמעותי או לסמוך על המזל. בתחום הרומנטי, זה הזמן לקחת סיכונים. האהבה תופסת מקום חשוב בחייכם, ופגישה מקרית עשויה לשנות את חייכם.
עצה של יצחק: לרווקים והרווקות שבכם, כתבו את שימכם ואת שם אימכם על גבי ביצה, עטפו בבד לבן, והניחו במקום מסתור בבית למשך יומיים, להסרת חסימות בזוגיות.

גדי

השבוע אתם דואגים לבן משפחה או לאדם קרוב הזקוק לתשומת לבכם. בתחום הכלכלי, אתם נסחפים להוצאות גדולות מעבר למתוכנן, ועל כן חשוב להישאר עם אצבע על הדופק. בתחום הרומנטי, אתם זוכים להכיר אנשים חדשים ומעניינים, אשר יתנו לכם זווית ראיה שונה.
עצה של יצחק: הישמרו מעין הרע השבוע. הכינו לעצמכם או לקרובים לכם קמע או סגולה (הוראות מפורטות ניתן למצוא באתר) לשמירה והגנה מפני עין הרע.

דלי

השבוע, אתם תקשורתיים ואנשים רבים רוצים להיות בקרבתכם ולעזור לכם. אתם עסוקים בלימודים או בתכנון חופשה, ויש לכם דחף לעשות דברים. בתחום הרומנטי, יש לכם ביטחון עצמי גבוה ואתם מקבלים מחמאות על הופעתם החיצונית. בסוף השבוע, אתם צפויים להצלחה מסחררת.
עצה של יצחק: השבוע, התרחקו ממריבות. אתם עלולים להגיד דברים שתתחרטו עליהם מאוחר יותר, ולהסתבך בבעיות לטווח הארוך.

דגים

אתם עומדים בפני תקופה רבת תהפוכות. אתם נדרשים לבצע שינויים בחיים, בין אם שינויים מרצון ובין אם שינויים הנובעים מכורח המציאות. אתם לחוצים קמעא, אבל מצליחים לשדר עסקים כרגיל. בתחום הרומנטי, אתם צפויים להיכרויות חדשות בעלות פוטנציאל לקשר ארוך טווח. אתם פועלים לפי הרגש, ומתקשים להיות החלטיים.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים כחולים ואדומים בבית יתרום להפחתת מתח נפשי ואנרגיות שליליות, ויביא שלום בית.