הורוסקופ שבועי

12/05/2022-18/05/2022

טלה

השבוע, אתם מתוחים מהרגיל. אתם שומרים דברים בבטן ומחכים להזדמנות בה תוכלו לפרוק הכל. בעבודה, המצב מתוח, על כן השתדלו להימנע מעימותים ומנקיטת צעדים קיצוניים. בתחום הפיננסי, המנעו מחתימה על חוזים משמעותיים והשקעות.
עצה של יצחק: עיטפו 7 גרגרי אפונה טבולים בכפית דבש בנייר כסף, והניחו באחת מפינות הבית למזל טוב.

שור

השבוע, אתם הפכפכים. אתם נוטים להיכנס להוצאות כספיות גדולות, ומגלים כי רכשתם דברים מיותרים. אתם נוטים להיפגע בקלות ולהיעלב מכל דבר פעוט שקורה סביבכם, ולוקחים דברים באופן אישי. בתחום הרומנטי, אתם רכושניים מתמיד, ומגלים סימני קנאה ברורה. אפשרו לבן הזוג מרחב מחיה, פן תאבדו אותו בסופו של דבר.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים אדומים בבית יתרום לאיזון אנרגטי.

תאומים

השבוע, רמות האנרגיה שלכם בירידה ואתם נתונים בלחץ ועומס נפשי. בעבודה, אתם נדרשים לקחת אחריות ולהציג תוצאות. בנוסף, מישהו שם מנסה להכשיל אתכם. שמרו על חשאיות מוחלטת בכל הנוגע לתחושותיכם ולתוכניותיכם העתידיות. בתחום הרומנטי, אתם מרגישים שהיחסים שלכם עומדים למבחן בכל פעם מחדש.
עצה של יצחק: ביום שני, שיפכו כוס מים עם קמצוץ מלח בפתח הבית להגנה מפני עין הרע.

סרטן

השבוע, אתם תקשורתיים מאוד. למרות הרגשתכם הירודה, אתם נמצאים במרכז העניינים ורבים רוצים לשהות במחיצתכם. רעיונותיכם המקוריים מתקבלים בברכה, ואתם זוכים למחמאות רבות. בתחום הרומנטי, הפנויים שבכם נוחלים הצלחה עם בני המין השני, ואתם נוטים להיכנס למערכות יחסים אינטנסיביות ולא יציבות.
עצה של יצחק: ליבשו בגד בהיר במהלך השבוע להקרנת אנרגיה חיובית והצלחה כללית.

אריה

השבוע, רמות האנרגיה שלכם בירידה ואתם מרגישים עייפים ומתוחים. אתם נוטים להזניח את בריאותכם ומצב הרוח שלכם מעט מלנכולי. שינוי אוירה ובילוי בחברת בני משפחה וחברים קרובים יכול לחולל פלאים ולתרום לשיפור מצב הרוח.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, ליבשו פריט לבוש כלשהו בצבע אדום להגנה מפני עין הרע.

בתולה

השבוע, מערכות היחסים שלכם עומדות למבחן. עליכם לקבל החלטה בנוגע לבן הזוג שלכם ולעתידכם המשותף. אל תתנו לרגשות שלכם להשתלט עליכם. השתדלו לחשוב בהיגיון ולהמנע מהחלטות פזיזות. צאו לטיולים ועיסקו בפעילות ספורטיבית על מנת להרפות קצת מהמתח שבו אתם שרויים.
עצה של יצחק: בכל ערב, הדליקו נר לבן למזל והצלחה בזוגיות.

מאזניים

השבוע, אתם מתוחים ותחומים רבים בחייכם מטרידים אתכם. אתם מעמידים את עצמכם במבחן ולוקחים על עצמכם משימות רבות מדי. בתחום הפיננסי, צפויות לכם הוצאות גדולות ולא מתוכננות, שמוסיפות על המתח הקיים. היעזרו בחברים ובני משפחה שיוכלו לתמוך בכם.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, ליבשו בגד כהה והרבו לעסוק במדיטציה להצלחה בפרנסה.

עקרב

זה הזמן לקדם את עצמכם ואת מעמדכם המקצועי. אתם כריזמטיים ובעלי כושר שכנוע. אתם מתלבטים אם להכנס כשותפים עסקיים לעסק קיים, או לחלופין לעבוד עם אחרים על הפרוייקטים שלכם. זוהי תקופה הפכפכה, וכדאי להפעיל שיקול דעת בכל מעשיכם. בתחום הרומנטי, צפוי לכם רומן סוער שיתחיל ויסתיים באותה מהירות.
עצה של יצחק: ביום שני בלילה, פזרו מעט גרגרי אורז בכניסה לבית להגנה מפני עין הרע ואנרגיות שליליות ולפרנסה טובה.

קשת

השבוע, יש לכם פתיל קצר. אתם בטוחים בצדקתכם, ונוטים להיכנס לעימותים עם קולגות וממונים. אתם מתפרצים על האנשים בסביבתכם הקרובה, ומתחרטים על כך מאוחר יותר. בתחום הרומנטי, חופשה רומנטית תתרום לשינוי אווירה ותסייע לבחון את מערכת היחסים שלכם.
עצה של יצחק: ביום שלישי וחמישי, פזרו גרגרי אורז בפתח הבית להגנה מפני עין הרע ואנרגיות שליליות של המבקרים.

גדי

השבוע, אתם נחושים להצליח ולקדם את עצמכם ואת האינטרסים שלכם. אתם רואים את הדברים בצורה אובייקטיבית, ויודעים שכדי להצליח צריך לעבוד קשה. התרחקו מקולגות בעלי אנרגיה שלילית, ואל תהססו להעלות את רעיונותיכם בפני המנהלים שלכם, גם אם התגמול לא יהיה מיידי.
עצה של יצחק: פזרו קמצוץ מלח בכניסה לבית או לעסק לאחר כל ביקור של אנשים המשאירים אחריהם תחושה שלילית.

דלי

השבוע, רמות האנרגיה שלכם בעליה ויש לכם חשק ורצון לעשות דברים. אתם לא חוששים מאתגרים, ואתם מרבים לחשוב על העתיד. יחד עם זאת, אתם נדרשים לטפל באדם קרוב לכם, ואתם מבלים יחד את רוב זמנכם. אתם שואבים סיפוק מהנתינה והעזרה לזולת, וזוכים להערכה והבעת תודה.
עצה של יצחק: בכל ערב, הדליקו לפחות 3 נרות צבעוניים לחידוש האנרגיה ולטיהור הבית.

דגים

השבוע, אתם נאלצים להסתגל למצבים חדשים. אתם בוחנים מחדש את טיב היחסים שלכם עם בן הזוג ואת מקום עבודתכם. המנעו מקבלת החלטות פזיזות ותנו לדברים לזרום באופן טבעי. חופשה במקום חדש שטרם ביקרתם בו, תעניק לכם את השקט, השלווה והרוגע שאתם מחפשים.
עצה של יצחק: שימו בכיס פיסת בד אדומה ועליה כתובות האותיות י.ה.ו.ה. להגנה ולהעצמת האנרגיה.