הורוסקופ שבועי

14/10/2021-20/10/2021

טלה

סוף השבוע מלווה בכעסים מצטברים על האנשים היקרים לכם מכל. השתדלו לשמור על תקשורת פתוחה, השתמשו בקסם האישי שלכם ואל תשמרו דברים בבטן. מומלץ לצאת מהבית, להתאוורר, למלא מצברים, ולשנות אווירה. בתחום הרומנטי, אתם נוטים לשפוט אנשים חדשים מהר מדי.
עצה של יצחק: לפנויים שבכם, מומלץ לעסוק במדיטציה השבוע ולהדליק כל יום נר כחול או אדום.

שור

השבוע, אתם תחרותיים במיוחד. כל דבר שאתם עושים כרוך בתחרות או נובע מקנאה. בעבודה, אתם עומדים למבחן ומומלץ להתעלם מ"המלצותיהם" של חברים וקולגות. הקשיבו לאינטואיציה שלכם וסמכו על שקול דעתכם. בתחום הפיננסי, אתם צפויים לקבל רווחים לקראת סוף השנה.
עצה של יצחק: שימו בכיס או בארנק 7 גרגירי אורז עטופים בנייר כסף, למזל טוב בכל התחומים.

תאומים

השבוע, הצד הפיננסי מעסיק אתכם. נסיעה או השתלמות עולים על הפרק, ואתם מחפשים דרכים לאזן את חשבון הבנק שלכם. בתחום הרומנטי, אתם צפויים להיכרויות חדשות, סוחפות ומרגשות אשר יסתיימו במהירות בה החלו, אבל בהחלט ישאירו טעם של עוד.
עצה של יצחק: קשרו חוט לבן וכחול על הידית הפנימית של דלת חדר השינה, למזל טוב ושלום בית.

סרטן

תקופה זו דורשת מכם להפגין סמכות ואחריות, לקחת דברים לידיים ולקבל החלטות חשובות. חשוב ליזום ולעמוד במטרות שהצבתם לעצמכם. בתחום החברתי, אתם נהנים מפינוק ותמיכה של חברים קרובים, אשר יוכלו גם להושיט יד ולסייע בדברים המטרידים אתכם.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים אדומים בבית במהלך השבוע יתרום לאיזון אנרגיות ולהורדת מתח בין בני הבית.

אריה

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בירידה. אתם מתוחים יותר מהרגיל, ומרגישים עייפות מתמדת. אתם מתרגזים במהירה ונוטים להתפרץ על האנשים הנמצאים בסביבתכם הקרובה ואשר רק רוצים לעזור לכם. שימרו על ראש פתוח ודעו לקבל גם את דעתם של אנשים אחרים, בסופו של יום, לא כולם רוצים להזיק לכם.
עצה של יצחק: השבוע, העקשנות משתלמת. בימים שני ורביעי, ערכו איזון לאנרגיה גופנית. הוראות ניתן למצוא בדף "חושים נסתרים" באתר.

בתולה

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בעליה. אתם יוזמים ומלאים קסם אישי. בתחום המקצועי, הישגיכם גבוהים ויש לכם אמביציה גבוהה לעשות ולשנות דברים. אתם תקשורתיים ומצליחים להשיג כמעט כל דבר שאתם רוצים. בנוסף, אתם מרבים בנסיעות ופוגשים אנשים חדשים. חשוב לא להזניח את בן הזוג.
עצה של יצחק: ביום שלישי, שיברו ביצה בפתח הבית ונקו לאחר שעה, נגד מזל רע ולהגנה מפני עין הרע.

מאזניים

השבוע, הפן התקשורתי ונסיעות תופסים תאוצה. אתם נהנים מחברתם של חברים קרובים ובני משפחה, ונהנים אף מהתמיכה והיחס החם שהם מעניקים לכם. בתחום הרומנטי, צפו לקשר חדש המאפיין את רוח התקופה. בתחום המקצועי, אין זמן מתאים מזה לקידום מעמדכם בעבודה.
עצה של יצחק: בימים ראשון, שני ורביעי פזרו מלח בכניסה. רווקים, פזרו אורז במקום מלח למציאת זוגיות מתאימה.

עקרב

השבוע, מתאפיין בשאפתנות ושתלטנות. אתם עושים הכל כדי להשיג את המטרות והיעדים שהצבתם לכם. אתם בעלי קסם אישי, וזה לכשעצמו מסייע בידכם לשכנע ולקדם את מו"מ. יש לכם נטייה לקיצוניות ואתם עלולים לעשות דברים שתתחרטו עליהם מאוחר יותר. בתחום הפיננסי, אתם צפויים לקבל הכנסות ורווחים מעסקאות קודמות.
עצה של יצחק: כתבו את שמכם הפרטי, שם המשפחה ושם אימכם על גבי נייר לבן. קפלו את הנייר לגודל הכי קטן, וקישרו בחוט אדום. טבלו את הפתק בדבש, עטפו בנייר כסף והניחו באחת מפינות הבית למזל טוב והצלחה כללית.

קשת

אתם זקוקים למרחב ולשינוי בחיים. מומלץ להרבות בבילויים ולעסוק בפעילות ספורטיבית, שבמסגרתה תוכלו להכיר אנשים חדשים ולשנות אווירה. בתחום הרומנטי, צפויה לכם הצלחה. יש לכם חן וקסם אישי, ואתם מקבלים מחמאות על הופעתכם החיצונית. אנשים רבים נמשכים אליכם ומחפשים את קרבתכם.
עצה של יצחק: בימים שלישי ורביעי, הדליקו נר כחול, להצלחה בפרנסה, בפרויקטים ותוכניות שונות.

גדי

השבוע, אתם יצירתיים ושאפתנים. התחום המקצועי עומד במרכז, וזהו הזמן לקידום עצמי. יתכנו הצעות עבודה חדשות ומעניינות. אל תפחדו לבצע שינוי לצורך קידום והצלחה. בתחום הרומנטי, צפויים מעט מתחים עם בן הזוג. השתדלו להיות יותר קשובים וסבלניים.
עצה של יצחק: בכל אחד מימות השבוע, לבשו פריט לבוש בהיר למזל טוב והצלחה בפרנסה ובזוגיות.

דלי

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בירידה. אתם עייפים, חסרי מנוחה ונאלצים להתמודד עם קונפליקט פנימי. אתם מתקשים לקבל החלטות, למרות שככל שתקדימו להחליט כך ייטב לכם ותרגישו הקלה. לקראת סוף השבוע, אתם משנים את גישתכם, הופכים לקלילים יותר ועושים דברים לא שיגרתים.
עצה של יצחק: שימו בכיס מטפחת לבנה אשר מצידה האחד כתובה המילה "שדי" ומצידה השני כתובים שימכם ושם אימכם, למזל.

דגים

זוהי תקופה של קידום והצלחה. נסיעות, לימודים גבוהים והשתלמויות עולים על הפרק. זהו הזמן להגשים חלומות ולעשות דברים שלא הספקתם. יחד עם זאת, יש לכם נטייה להיות שליליים ופסיביים. קבלו את ההצלחה והמחמאות המגיעות לכם על עבודתכם הקשה.
עצה של יצחק: ביום רביעי בלילה, פזרו מעט אורז בכניסה לבית לפרנסה טובה והצלחה בפרויקטים ותוכניות.