הורוסקופ שבועי

19/11/2020-25/11/2020

טלה

השבוע, גישתכם בתחום הרגשי משתנה. אתם מאפשרים לעצמכם להיפתח ולוקחים את העניינים לידיים. יש לכם דרישות מבן הזוג ואתם מצפים להיענות מוחלטת. חשוב לשמור על ערוצי תקשורת פתוחים ולהקשיב גם לצד השני. הפנויים שבינכם זוכים להכרויות חדשות ומרגשות.
עצה של יצחק: בכל ערב מערבי השבוע, יש להדליק לפחות שלושה נרות צבעוניים, לחידוש האנרגיה ולטיהור הבית.

שור

השבוע אתם מרבים לחשוב על העתיד, ומרגישים כי אתם צריכים להגיע להחלטה לגבי בני הזוג ומערכת היחסים הנוכחית. יש לכם צורך לעשות מעשה בכדי לשנות את השגרה. התחום הפיננסי נושא רווחים. הקשיבו לאינטואיציה שלכם, ואל תתפתו לקחת סיכונים גדולים מדי.
עצה של יצחק: שימו בכיס פיסת בד אדומה ועליה רשומות האותיות י.ה.ו.ה, להגברת האנרגיה והגנה מכל רע.

תאומים

השבוע, אתם במצב רוח הפכפך. בחציו הראשון של השבוע אתם עייפים ומתקשים להכניס סדר לחייכם. אתם חשים שמשהו מתרחש ואין לכם שליטה על כך. השקיעו את האנרגיה שלכם בדברים אחרים, והתרחקו מרכילויות ווויכוחי סרק. עבודה קשה מניבה תוצאות טובות.
עצה של יצחק: השבוע, העקשנות משתלמת. לבשו פריט לבוש כלשהו בצבע אדום בכל אחד מימות השבוע, למניעת קנאה ומשיכת עין הרע.

סרטן

רמת האנרגיה שלכם בעליה ואתם מרגישים צורך בעשייה ובהנעת הדברים קדימה. יש בכם את הכוח להתמודד עם כל דבר ולקדם את עצמכם ומעמדכם מבחינה אישית ומקצועית. יתכן שלימודים והשתלמויות יעלו על הפרק, או אף קשרים עם אנשים הגרים בחו"ל, אשר יוכלו לסייע לכם ולקדם אתכם. אתם מצידכם, אל להציב דרישות.
עצה של יצחק: פזרו מעט מלח בכניסה לבית או לעסק לאחר כל ביקור של אנשים המשאירים אחריהם תחושה שלילית.

אריה

השבוע, המשפחה תופסת נתח ניכר מזמנכם הפנוי. בעבודה, אתם עסוקים עד מעל הראש ונדרשים לסיים משימות שלקחתם על עצמכם. השקיעו את רוב המאמצים עכשיו, ותכננו חופשה שתהיה פיצוי הולם לשעות העבודה המאומצות. בתחום הרומנטי, אתם מקבלים מחמאות רבות מבני המין השני.
עצה של יצחק: ליבשו פריט לבוש בצבע תכלת או לבן בכל אחד מימות השבוע, למזל טוב והצלחה כללית.

בתולה

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בעליה. אתם מתמקדים בעבודה וזוכים להערכה רבה. מומלץ להפעיל שיקול דעת ולהימנע מלקיחת סיכונים. בתחום החברתי, אתם מרחיבים את מעגל החברים שלכם ושומרים על ראש פתוח, למרות שאתם מעדיפים להישאר בבית.
עצה של יצחק: השבוע, היו קשובים לאינטואיציה שלכם. כמו כן, לבשו פריט לבוש בהיר בכל אחד מימות השבוע, על מנת להקרין אנרגיה חיובית ולהצלחה בכל מעשה ודרך.

מאזניים

זוהי תקופה הישגית ויצירתית עבורככם. מומלץ לנצל את הופעתכם החיצונית ולהרבות ביציאה לבילויים ופגישות חברתיות. אתם מקרינים ביטחון עצמי, ויחד עם הקסם האישי שלכם תוכלו להשיג כל אדם בו אתם מעוניינים. בתחילת השבוע, מומלץ לפנק את עצמכם בעיסוי מרגיע ולחדש כוחות.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים אדומים מכל סוג שהוא בבית, יתרום לטיהור האנרגיות השליליות ויביא לשלום בית.

עקרב

השבוע, אתם מחדשים כוחות, לומדים לקבל ולהשלים עם העבר וממשיכים הלאה. בתחום הרומנטי, לפנויים שבינכם יש הזדמנות להתחיל קשר חדש. היו מקוריים, גלו תעוזה ואל תחששו להיות אתם עצמכם. בתחום הפיננסי, אלו מכם אשר ישקיעו בחוכמה יקטפו את הפירות עד סוף החודש.
עצה של יצחק: פזרו גרגירי אורז ומלח בפתח הבית לאחר כל ביקור של אנשים זרים, להגנה מפני עין הרע.

קשת

בתחילת השבוע אתם לוקחים את הדברים ברצינות ובאחריות. יתכן כי אדם קרוב לכם זקוק לתמיכתכם ועזרתכם. בעבודה, יתכן ומישהו מנסה לחתור תחתיכם. אל תשתפו אחרים בתוכניותיכם ומחשבותיכם, גם אם נדמה שמישהו מציע את עזרתו ורוצה בטובתכם.
עצה של יצחק: קשרו חוט לבן ואדום על הידית הפנימית של דלת הכניסה לבית, להגנה על בני הבית מפני עין הרע ולהצלחה כללית.

גדי

השבוע, אתם מתבלטים בשאפתנות ובאמביציות גבוהות. אתם מסמנים לכם מטרות, ועושים הכל בכדי להשיג אותן. מומלץ לארגן את סדר העדיפויות שלכם ולהתמקד בדברים החשובים לכם. לאנשי העסקים שביניכם, זהו זמן טוב לקחת יוזמות חדשות ולקדם את מעמדכם בעבודה.
עצה של יצחק: סיימו קשרים רומנטיים או חברתיים בהם אתם נמצאים מטעמי נוחות או שלא מרצון. קשר טוב יותר ממתין לכם.

דלי

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בירידה. אתם נוטים לכעוס ולהיות פאסיבים. חלק גדול מהתוכניות שלכם משתבש ולא יוצא אל הפועל. בתחום המקצועי, אתם נתונים תחת לחץ, ולא ממש יודעים איך להתמודד עם זה. המנעו מוויכוחים או עימותים עם קולגות ובכירים מכם.
עצה של יצחק: במהלך סוף השבוע הקרוב, הרבו במדיטציה. כמו כן, לבשו פריט לבוש בצבע לבן או תכלת בכל אחד מימות השבוע, על מנת להקרין אנרגיה חיובית ולהצלחה בכל מעשה ודרך.

דגים

השבוע אתם חושבים שני צעדים קדימה, ובודקים אופציות לקידום עצמי. אתם מגששים לגבי לימודים והשתלמויות, מעוניינים לחזור לספסל הלימודים, ולסלול לעצמכם דרכים חדשות. מוטב לבחון את מידת הערנות שלכם ולהיות מעורבים בעשייה יצירתית. הקידום יגיע בשלב שהכי פחות ציפיתם לו.
עצה של יצחק: העקשנות משתלמת השבוע. אל תוותרו על דברים במקום בו אתם בטוחים בצדקתכם.