הורוסקופ שבועי

23/06/2022-29/06/2022

טלה

השבוע אתם תקשורתיים, בעלי יוזמה וכושר השכנוע שלכם במיטבו. יתכן ותצטרכו לבלות זמן רב בדרכים ובנסיעות ולסגור דברים בעצמכם. פעלו על פי האינטואיציה שלכם ושמרו על ראש פתוח. בתחום הרומנטי, לפנויים שבכם צפויה התחלה של קשר משמעותי.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו פריט לבוש בצבע תכלת או כחול למזל ואנרגיה חיובית.

שור

השבוע אתם מתכננים תכניות, אולם יש לכם נטייה ליישם רק חלק מהדברים ואתם מתעייפים במהירות ומשאירים דברים פתוחים. בעבודה, ישנה תחרות. הימנעו מוויכוחים ומתגובות קיצוניות. בתחום הרומנטי, צפו להיכרויות חדשות אשר ממלאות אתכם באנרגיה ובציפייה.
עצה של יצחק: השבוע, לא מומלץ לתת או לזרוק חפצים אישיים ישנים, כיוון שמישהו עלול לעשות בהם שימוש אשר יפגע בכם.

תאומים

השבוע, כושר האיפוק שלכם עומד למבחן. יש לכם נטייה להתרגז בקלות, אך אם תצליחו לשמור על איפוק תזכו להערכה גדולה יותר. אתם יודעים מה הקריטריונים שלכם בבן זוג ולא מוכנים להתפשר. חשוב לשמור על המסגרת הקיימת ולא לעשות שינויים דרסטיים.
עצה של יצחק: רווקים ורווקות, נתקו קשרים בהם אתם נמצאים שלא מרצון אמיתי, בכדי לא לגרום לחסימה בתחום הזוגי בעתיד.

סרטן

אתם נמצאים בתקופה מתוחה ומצב רוחכם ירוד. אתם דואגים לעתיד ולא בטוחים לאן פני הדברים מובילים. בתחום הרומנטי, הפנויים שבכם עומדים לפני תקופה המאפשרת להם להתחיל קשרים חדשים, להתרגש, להתאהב ולשכוח מכל הצרות שלהם.
עצה של יצחק: השבוע, אל תבטחו בחברים או בני משפחה ושימרו את סודותיכם לעצמכם. סודות שיתגלו יגרמו לכם נזק.

אריה

בסוף השבוע, אתם מוצאים את עצמכם עם כוחות מחודשים ויש לכם מרץ ואנרגיה להניע דברים קדימה. יש לכם נטייה להיות תחרותיים ואתם יוזמים מפגשים עסקיים ורומנטיים. הביטחון העצמי שלכם גבוה, אתם מוזמנים לאירועים חברתיים, וכדאי לנצל הזדמנות זו למציאת אהבה חדשה.
עצה של יצחק: השבוע, מומלץ לא לשתף את סודותיכם עם שותפים או עם בן הזוג. כמו כן, הימנעו מלספר על עברכם לאחרים.

בתולה

מחציתו הראשונה של השבוע מלווה בתסכולים ועיכובים הקשורים לעבודה ולקריירה. יש לכם תחושת החמצה לא מוצדקת. אתם נוטים לקחת דברים ללב גם כשזה לא מופנה כלפיכם. בתחום הרומנטי, אתם צפויים לקשרים לא יציבים אשר נובעים מפחד ומחוסר החלטיות המאפיין אתכם השבוע.
עצה של יצחק: השבוע, הישמרו מעין הרע. ניתן להכין לעצמכם או לקרובים שלכם (ילידי המזל) קמע או סגולה, שאת הוראות ההכנה שלהם תוכלו למצוא באתר.

מאזניים

בתחילת השבוע, אתם נוטים לבזבז כסף בפזיזות וללא שיקול דעת. אתם נסחפים ועושים הכול על מנת לרצות את כולם. בתחום החברתי, אתם נמצאים במרכז העניינים, מוזמנים לאירועים חברתיים, ומוקפים בחום ואהבה ע"י חברים ומשפחה. שימרו על ערנות וזהירות בכבישים.
עצה של יצחק: השבוע, מומלץ לשאת אתכם חרוזים או פיסות נייר בשלושת צבעי המזל שלכם, להצלחה בפגישות ואיזון אנרגטי.

עקרב

השבוע, התחום הכספי מעסיק אתכם. אתם נתונים במצב של חוסר וודאות ומתקשים לקבל החלטות חשובות, למרות שאתם צפויים לקבל רווחים עתידיים. בתחום הרומנטי, צפו להצלחה. הופעתכם החיצונית מושכת מבטים, אתם מלאים ביטחון עצמי ורבים ירצו להיות בחברתכם.
עצה של יצחק: שימו בארנק קמצוץ מלח עטוף בנייר כסף, למזל בפרנסה ובאהבה.

קשת

האנרגיה שלכם בשיאה. אתם רגישים מאוד בכל הקשור למשפחה שלכם ולבני הזוג. אתם מחפשים אחר ריגושים ושינויים, אך יחד עם זאת יש לכם נטייה לעשות דברים בלי לחשוב, אשר עלולים להוביל לתגובות קיצוניות ולמריבות עם בני הזוג.
עצה של יצחק: טבלו גרגירי אפונה יבשים בדבש ושימו בתוך אחד העציצים בבית, להסרת עין הרע או מזל רע מהבית.

גדי

השבוע, אתם עייפים ותשושים. אתם עורכים חשבון נפש ומנסים להשיג את הדברים אשר עדיין לא השגתם. בעבודה, קיימת תחרות סמויה. היו זהירים ושימרו על חשאיות. אתם נוטים להיות ביקורתיים כלפי עצמכם וכלפי הסביבה, חריפים וציניים והסביבה לא תמיד מבינה את כוונותיכם.
עצה של יצחק: אגרטל פרחים בבית במהלך השבוע יתרום לאיזון אנרגיות וימנע סכסוכים.

דלי

זהו הזמן ליזום ולהתחיל פרויקטים חדשים. אתם מלאי מרץ ויש לכם כריזמה ורצון לעשות דברים. בתחום החברתי, אתם מוזמנים לאירועים אשר ישפיעו על עתידכם וקידומכם האישי. אתם מקוריים ומתלהבים מכל דבר חדש. בתחום הרומנטי, אתם צפויים לרומן סודי וסוחף.
עצה של יצחק: בימים שלישי ורביעי, הדליקו נר כחול להצלחה בפרויקטים, תכניות שונות ובאהבה.

דגים

אתם מרגישים חנוקים ולחוצים וכל מה שאתם רוצים זה רק לברוח מהכול. מערכות יחסים נוכחיות יגיעו לסיומן בגלל הפחד שלכם ממחויבות והרצון לחיפוש אחר משהו טוב יותר. זוהי תקופה לא יציבה עבורכם מבחינה רגשית. חישבו פעמיים לפני כל צעד שאתם עושים, שמא תתחרטו על כך מאוחר יותר.
עצה של יצחק: בכל ערב, הדליקו נר לבן או כחול להגברת האנרגיה החיובית בבית ובסביבתכם.