הורוסקופ שבועי

25/11/2021-01/12/2021

טלה

השבוע אתם לחוצים וזה בא לידי ביטוי בוויכוחי סרק ותשישות. חשוב להקפיד על הבריאות. התחום המקצועי תופס חלק נכבד מזמנכם, ומציב אתגרים חדשים הדורשים משמעת עצמית ויוזמה.
עצה של יצחק: המנעו מפיזור הבטחות השבוע. חברים שסמכתם עליהם מאכזבים אתכם. כמו כן, טיהור הגוף תורם לשיפור ההרגשה הכללית. עוד על טיהור הגוף תוכלו לקרוא בדף "חושים נסתרים" באתר.

שור

השבוע אתם נאלצים להתמודד עם תקלות לא צפויות. אתם מקבלים דחיות רבות שגורמות לאכזבה ולמצב רוח ירוד. השתלמויות ולימודים עומדים על הפרק, גורמים לכם לתכנן את הלו"ז מחדש, ומביאים עימם בשורות טובות להמשך הדרך.
עצה של יצחק: המנעו ממריבות מיותרות בבית או בעבודה. בנוסף, בכל ערב הדליקו נר לבן או אדום לאיזון האנרגיה השלילית.

תאומים

אתם נמצאים בתקופה של חוסר יציבות, חשים שהדברים מתקדמים בקצב איטי, ועולות בכם חששות לגבי העתיד. בתחום המקצועי, רבים מכם חשים מנוצלים ולא מתוגמלים. חשוב להתמיד בעבודה ולא להרים ידיים. בתחום הרומנטי, צפויה לכם היכרות סוחפת וסוערת.
עצה של יצחק: לפנויים שביניכם מומלץ לעסוק השבוע במדיטציה ולהדליק בכל יום נר כחול, לזירוז הזוגיות.

סרטן

אתם נמצאים בתקופה של שינויים. אתם לא יודעים מה צופן העתיד, אבל בהחלט יודעים מה אתם רוצים. התרחקו מיחסים בעייתיים. אתם נוטים להתחשב ברגשותיהם של אחרים ומרגישים מנוצלים. השתדלו לעסוק בפעילות רוחנית, אשר תמלא אתכם באנרגיה חדשה.
עצה של יצחק: נשיאת חפץ כלשהו עשוי זהב בארנק או בכיס תתרום להגברת האנרגיה והחיוביות שבכם.

אריה

השבוע התחום המקצועי תופס חלק נכבד מזמנכם. לחץ כבד מופעל עליכם מצד בני הזוג והקרובים לכם להתקדם ולשבור את המסגרת הקיימת, למרות שאינכם שלמים עם ההחלטה. בתחום הרומנטי, צפויה לכם הצלחה. אתם משדרים עוצמה ונוכחות שאי אפשר להתעלם ממנה, והפרטנרים הרומנטים מחזרים אחריכם במרץ רב.
עצה של יצחק: ערכו חשבון נפש בנוגע למערכות היחסים שלכם, והשתדלו ללבוש פריט לבוש בצבע לבן לפני כל פגישה רומנטית.

בתולה

תקופה זו מתאפיינת בקידום פרוייקטים ובנקיטת יוזמות חדשות. אתם אמביציוזים ומלאים ברעיונות מקוריים וחדשניים. אתם זוכים לקידום מקצועי והוקרה מצד המנהלים שלכם. אך יחד עם זאת, אתם מרגישים עייפות פיזית ונפשית. השתדלו לשנות אווירה ולצאת עם חברים.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים בצבע אדום בבית יתרום להגברת האנרגיה החיובית ויביא שלום בית ושלווה.

מאזניים

השבוע אתם עומדים למבחן, ומתבקשים להגדיר את מערכת היחסים שלכם או את עתידכם המקצועי. אתם לא רגועים, ויש לכם נטיה לקחת על עצמכם מטלות והתחייבויות רק כדי לרצות את הסביבה. בתחום הרומנטי, לפנויים שביניכם צפויות הכרויות חדשות ומעניינות.
עצה של יצחק:שימו בכיס 3 גרגירי אורז עטופים בנייר כסף להצלחה גדולה בתוכניות שלכם.

עקרב

השבוע אתם נוטים להתרגז במהירות ולהגיב בקיצוניות. אתם נתונים להשפעה של אדם קרוב אשר דורש את מלוא תשומת ליבכם וזמנכם. יחד עם זאת, אתם בעלי יוזמה ורצון להתפתח ולהתקדם. אתם עסוקים בנסיעות ומתרכזים בקידום הפרוייקטים שלכם. בקרוב צפויה פריצת דרך.
עצה של יצחק: במהלך השבוע, ליבשו פריט לבוש באחד מצבעי המזל שלכם, למזל והצלחה כללית.

קשת

השבוע אתם מאד פופולאריים ותקשורתיים. אתם נראים נפלא ומושכים תשומת לב בכל מקום שאתם מגיעים אליו. אתם מוזמנים לאירועים חברתיים ונמצאים תחת אור הזרקורים. הפנויים שביניכם, יזכו לקשרים מרגשים ומרעננים. יחד עם זאת, התאהבויות אימפולסיביות והתקשרויות מהירות יאופיינו באי יציבות.
עצה של יצחק: בכל בוקר, השליכו קמצוץ מלח דרך החלון והדלת החוצה, להגנה מפני עין הרע ואנרגיות שליליות.

גדי

השבוע התחום המקצועי פותח בפניכם חלון של הזדמנויות עסקיות חדשות אשר יביאו עימם רווח פיננסי עתידי. למרות זאת, עליכם להיות זהירים ולהימנע מסיכונים מיותרים ומהפיתוי לחפש אחר רווחים מהירים. בתחום הרומנטי ועם בן הזוג האוירה קצת מתוחה, והיחסים קרירים ומנוכרים יותר. מומלץ ללבן את הדברים בנועם.
עצה של יצחק: בכל יום, שאו איתכם בתיק או בארנק שלושה חרוזים בצבעי המזל שלכם לשלווה נפשית.

דלי

תקופה זו מתאפיינת בהוצאות גדולות ובלתי צפויות, ולכן רצוי להיות זהירים ומחושבים בניהול התקציב. בעבודה, מישהו מנסה לחתור תחתיכם. חשוב לשמור על סודיות, והתרחקו מוויכוחים ורכילויות. בתחום הרומנטי, אתם מחדשים קשר מהעבר.
עצה של יצחק: השבוע, המנעו מלהשאיל חפצים אישיים לאחרים, בעיקר בגדים ונעלים, מחשש למזל רע.

דגים

השבוע אתם ניצבים בפני קבלת החלטות חשובות. מומלץ להקשיב לתחושת הבטן שלכם ולפעול על פי האינטואציות. כושר השכנוע שלכם במיטבו, ובדרכי נועם אתם מצליחים להשיג כמעט הכל. התחום הכלכלי מעורר מעט חששות, ואתם נאלצים לקזז בהוצאות.
עצה של יצחק: אגרטל עם פרחים בצבע אדום בבית יתרום להגברת האנרגיה החיובית ויביא שלום בית ושלווה.