הורוסקופ שבועי

29/07/2021-04/08/2021

טלה

תקופה נמרצת ומלאת פעילות בפתח. אתם אקטיביים ומכתיבים את הדברים על פי הקצב שלכם, אך אל תשכחו להתחשב גם בדעתם של אחרים. גם בתחום המקצועי אתם פעילים מאד, והממונים עליכם יבחנו את עבודתכם ואת התמודדותכם מול הגופים איתם אתם עובדים.
עצה של יצחק: קשרו חוט אדום וחוט כחול על הידית הפנימית של דלת הכניסה לחדר השינה, למזל בזוגיות.

שור

השבוע, אתם חייבים להרגיש שהכול נמצא תחת שליטתכם. אתם לא מתפשרים וכל דבר חייב להיות מדויק ומושלם. בתחום הרומנטי, אתם צפויים להצלחה עם בני המין השני. אתם אנרגטיים, כריזמטיים ובעלי נוכחות שקשה מאוד להתעלם ממנה.
עצה של יצחק: הדליקו נר אדום באחד מימי תחילת השבוע, להגברת האנרגיה החיובית ולמזל.

תאומים

תחילת השבוע הינו זמן מתאים לנסיעות ולפעילות מחוץ לבית. אתם מלאים בביטחון עצמי, ובתוספת סגנון וחוש ההומור שלכם אתם מצליחים להרשים כל אחד ולהשיג את מבוקשתכם. ימים שלישי רביעי הינם זמן מתאים ללבן דברים שהציקו לכם ואשר שמרתם בבטן על ידי הדברות עם הצד השני.
עצה של יצחק: מומלץ להדליק לפחות שלושה נרות צבעוניים כל ערב במהלך השבוע, לחידוש האנרגיה וטיהור הבית.

סרטן

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בירידה ואתם מתוחים ועייפים. השתדלו לשהות במחיצת חברים טובים ובני משפחה, אשר יעניקו לכם את הרגשת הביטחון והשייכות החסרה לכם. בתחום הרומנטי, אתם כמהים לקשר אמיתי, ונכנסים לקשרים מזדמנים בעיניים עצומות.
עצה של יצחק: בכל יום מימות השבוע, לבשו פריט לבוש בצבע תכלת או לבן, למזל טוב והצלחה כללית.

אריה

השבוע, רמת האנרגיה שלכם בעליה. אתם תקשורתיים מאוד, מוזמנים לאירועים חברתיים רבים, ונהנים מתשומת הלב הרבה לה אתם זוכים. בתחום הכלכלי, צפו לעסקאות הנושאות רווחים נאים בצידן, אך יחד עם זאת, מישהו מנסה להכשיל אתכם, על כן יש לשמור על חשאיות.
עצה של יצחק: השבוע, שימרו את תוכניותיכם לעצמכם והשתדלו להחליט לבד בדברים החשובים לכם.

בתולה

השבוע, יש לכם נטייה לתכנן תוכניות ולקחת על עצמכם משימות אשר לא בטוח כלל כי תצליחו לעמוד בהם. אתם מנסים לרצות את כולם, וזה בא על חשבונכם. אתם נוטים לכעוס ולהיות ממורמרים, דבר אשר גורר עייפות נפשית ומתח מיותר. חשוב להבהיר את עמדתכם ולמנוע אי הבנות.
עצה של יצחק: השבוע, מומלץ לשאת איתכם שלוש חרוזים בצבעי המזל שלכם, לשלווה נפשית.

מאזניים

השבוע, אתם נתונים למצבי רוח משתנים ולמתח. אתם מוצאים את עצמכם במריבות וויכוחים שלא קשורים אליכם. בתחום הרומנטי, המצב עם בן הזוג מתוח. אתם מביאים את בעיותיכם האישיות אל תוך הקשר, ומצפים מבן הזוג לפתור לכם אותן. שימרו על איזון השתדלו לעסוק בספורט.
עצה של יצחק: הנח באחת מפינות חדר השינה שן שום וקורט מלח עטופים בנייר כסף, למזל בזוגיות.

עקרב

תקופה חדשה והתחלה מבטיחה בפתח. בתחום המקצועי, אתם מקבלים תפקיד או פרויקט חדש אשר יכול לקדם אתכם ואת מעמדכם. אתם מצליחים לשלב בין עבודה ומשפחה, ואף מוצאים זמן לתחביבים שלכם. כמו כן, אתם זוכים לתמיכה כספית ונפשית מאנשים קרובים.
עצה של יצחק: השבוע, הימנעו מלענוד שרשראות זהב או כסף. כך תמנעו משיכת עין הרע.

קשת

השבוע אתם רגשניים יותר מתמיד. אתם נוטים להיפגע מבני הזוג בגלל מילה שנאמרה או שלא נאמרה. רצוי לצאת לחופשה או לבילוי מחוץ לבית, ובכך להפחית את המתח בו אתם שרויים. שימרו על קור רוח, והמעיטו בביקורת עצמית וכלפי הסובבים אתכם.
עצה של יצחק: פזרו קמצוץ מלח או רססו מעט מים בכניסה לבית או לעסק, לאחר כל ביקור של אנשים המשאירים אחריהם אנרגיה שלילית.

גדי

בסוף השבוע אתם ממלאים מצברים ומחדשים כוחות. יש לכם מרץ ואנרגיה לדחוף דברים קדימה. אתם תחרותיים ויוזמים מפגשים עסקיים ורומנטיים. בתחילת השבוע, אתם חזקים במיוחד, ומוקפים בחברים ומשפחה שעצם נוכחותם תורמת להעלאת ביטחונכם העצמי.
עצה של יצחק: הדלק 7 נרות לבנים ביום רביעי לפני חצות, למזל באהבה או בזוגיות ולהגנה מפני עין הרע.

דלי

בתחילת השבוע אתם נסחפים באווירה פזרנית ובזבוז ללא שיקול דעת. בתחום הרומנטי, אתם צפויים להתאהבות חדשה, אשר סוחפת ומרגשת אתכם. אתם נוטים לאבד את הראש, וזה משפיע עליכם גם בעבודה.
עצה של יצחק: בימים שלישי וחמישי, פזרו מעט גרגירי אורז בכניסה לבית, להגנה מפני עין הרע ואנרגיות שליליות של מבקרים.

דגים

השבוע, אתם בכיוון הנכון. רמת האנרגיה שלכם בעליה, ואתם מרגישים שאין דבר העומד בפני הרצון. אתם נוחלים הצלחה רבה בתחום הרומנטי. יש לכם קסם אישי וחן רב, ואתם נהנים מהכרות ספונטנית ולא שגרתית.
עצה של יצחק: הנח מעט גרגרי אורז וקמצוץ מלח במקום נסתר בבית, למזל בפרנסה בזוגיות.